мій прокат автомобілів, моє життя

Я ніколи не звертав особливої ​​уваги на тип автомобілів я володів. Після того, як великі гроші прийшли рости, я б витратив мої гроші на будь-який шматок кричущі поїздка, яка буде залучати дам. Ламборджіні, під’їзди, BMW M3, до тих пір, як це було елітне поїздка, я був задоволений. Я хотів буквально жити в швидкісну трасу, як і кінозірок. Не кажучи вже про гроші, або бензин це коштувало мені керувати цими монстрами. Ніщо не змусило мене щасливішим, ніж зробити поворот голів під час руху вниз Camps Bay, з вітром у волоссі (витончення різко зараз), і зміст посмішкою оштукатурені на моєму обличчі.

Мій автомобіль це моє життя, мій офіс, моя таємна любов. Без транспорту я більше не людина, то комарі. З нею я відчуваю себе, як бог серед комах, перетинаючи ландшафт і випльовуючи інші автомобілі, як я розчавити їх у мій слід. Ні, я не набував Monster Truck. Я вирішив кинути кістки і випадковості його на розкішний седан. Більш конкретно, Chrysler 300. Модель 2008 року. З користувальницької двоколірну обробку і білі шкіряні крісла, це до речі не робити вигляд, як російський універсал сутенера. Мій Inferno-червоний автомобіль, з його галькою бежевий інтер’єр взяли 9 місяців, щоб прибути. Chrysler має фактор знаходиться десь у Мідранде, Йоганнесбург, але багато з частин, необхідних повинен був бути замовлений індивідуально на своїй базі в Онтаріо, Канада. Я вважав прокатний автомобіль, щоб подолати мене, поки мій запчастини для автомобілів не прибув, і потім знизився цю ідею. Виконавчий оренди автомобіля буде поставив мене назад більше, ніж ціна Чекають нових частин.

Тільки божевільний буде придбати новий автомобіль. Проте він приймає особливий вид божевільний витратити близько мільйона рандів на одну частину обладнання, яке знецінює 10% саму секунду ви водите його з дилерів. Це R100, 000 в один метр. Ці божевільні статистичні дані, які контрзаходи до моїх власних егоїстичним бажанням. Тим не менш, це те, що я хочу, що має значення. Моя дружина зникла з басейном хлопчика років тому, і мої діти живуть за рахунок жиру з моєї землі. У мене немає бажання отримати помилки мого минулого життя. Мені потрібно, щоб просуватися вперед, створюючи нові можливості, які важливі для мене.

Так, що дійсно важливо в житті? Бути безпечним у вашому положенні на роботі? Постійний потік готівки? Гарячі жінки транскордонних рукою робить іншим чоловікам бажаю, щоб вони були ви? Ад так, всі ці речі важливі для мене! Мені потрібно поговорити про моє новому автомобілі тепер, прийнявши розумний їздити мені хочеться похвалитися про це. Chrysler не насправді не вплинути в Південній Африці до введення їх дивною сімейний універсал, PT Cruiser. Хто б міг подумати, що щось середнє між космічним кораблем і тостер може виробляти такі унікальні виглядає транспортний засіб? PT крейсерів полетів демонстраційних залах по всій Південній Африці, цементування позиції Chrysler в якості лідера ринку розкішного седана і салону автомобіля. Це їх ясно всупереч нормам, які тягне мене до їх бренду. Вони ведуть шляхи безпеки та естетики дизайну почалося після цього. Коли ваш Porsche 911 аварій з головою в дерево, його м’яка оболонка не призначена для поглинання удару, а також Chrysler може. Я не цитувати статистику, але фактичний реальний світовий досвід. Я залишу ефектніше моделей для 20-то веб-генерального директора.

Це в основному про гладила моє власне его і тримати його завищеним, щоб запобігти ймовірність перевищення швидкості пов’язаних інсульту. Відчувати себе добре про себе є кращим способом, щоб залишатися здоровим. Позитивний настрій у поєднанні з транспортного засобу, призначеного геніями це вірний спосіб, щоб тримати мене в сидіння мого водія і з інвалідної коляски. Чим більше я їжджу, тим більше я відчуваю себе живим, по-справжньому живим.