лазерне видалення волосся і засмаги

Сучасний спосіб життя день може бути вимогливим і втомлює. З складної кар’єри і майбутніх дітей, Є іноді не вистачає годин на день, щоб закінчити все на ваш список справ. Але незалежно від того, що ваш спосіб життя і як багато можна жонглювати, всі ми не хочемо, щоб виглядати і відчувати себе в наших силах. Для багатьох чоловіків і жінок, Це включає наявність світяться засмаглою шкіри, гладкою, шовковистою і волосся.

Засмага зміни природної пігментації вашої шкіри. Якщо ви вирішите позасмагати в природному сонячному світлі, використанню обладнання для засмаги в солярії засмага або використовувати креми, всі методи дублення мати той же ефект на шкіру, змінюючи шкури природної пігментації.

Лазерна епіляція швидко стає вибором номер один для видалення волосся. Лазерна епіляція є швидким, зручним та доступним. Лазерна епіляція дає видалення волосся без всякої метушні і безладу інших варіантів видалення волосся.

Тим не менше, люди, які сприяють засмаги були збентежені від того, лазерна епіляція у зв’язку з тим, що засмага, який би метод ні використовувався, темніє шкіра і зміни пігментації. Людям радять використовувати SPF15 або вище, навіть у повсякденних сонячного світла. Це тому, що процедура лазерної епіляції включає в себе світлової енергії, що проходить через шкіру і входом у волосяних фолікулах нижче для того, щоб відключити їх і запобігає ріст волосся. Тим не менш, дубленої шкіри буде поглинати надлишкову кількість світлової енергії, коли вона проходить через шкіру. Коли шкіра поглинає надлишкову кількість світлової енергії, шкіра може страждати спалювання або знебарвлення. Люди тому рекомендується почекати шість-вісім тижнів після останнього впливу сонячного світла або засмаги креми або поки засмага зникли з їх шкіри, щоб уникнути будь-яких побічних ефектів під час лазерної епіляції лікування.

Але тепер, як спосіб життя змінився, і розробляє технології, лазери використанні довших довжин хвиль, які забезпечують безпечне лікування для людей з більш темною або засмаглою шкіри стають все більш популярними. Чим більше довжина хвилі лазера дозволяють людям із засмаглою або темних типів шкіри, щоб лазерна епіляція лікування комфортно і без спалювання або знебарвлення, які можуть мати пошкоджену шкіру при використанні інших лазерів.

Завдяки постійному розвитку технологій, в даний час безпечним методом лазерної епіляції доступні кожен тон шкіри і тип.

Той, хто тільки що був лазерна епіляція лікування, незалежно від того, який використовувався лазер або те, що їх тип шкіри, необхідно піклуватися про свою шкіру належним чином. Область, яка була оброблена будуть чутливі і після лікування пацієнтам слід уникати дії сонячних променів і засмаги креми, поки чутливість не пройшов, і шкіра зцілилася. SPF 30 або вище повинна бути використана на оброблені ділянки для забезпечення шкіра не занадто сильно схильні сонячного світла і дозволяють шкірі гояться належним чином.