лаванди універсальне масло

Запах лаванди має бути одним з найбільш вишуканих відчуттів ваш розум, тіло і душу може випробувати. Фольклор дав цей високий, ароматний квітка багато імен і властивостей. Лист ельфа, нард, Nardus, і Спайк, було сказано, щоб виконувати повноваження любов, захист, сон цнотливість, довголіття, очищення, щастя і мир. Лаванда була проведена бачити привидів і носять для захисту від “лихого ока”. Пакетики були зроблені і наповнені сухими квітами для залучення любові. Його рух отримав навіть чоловічі якості і зв’язок з Меркурієм планета і її елементом є повітря.

Ця квітка колючі було імпортовано ще древніми греками з Сирії для його аромат. Сьогодні комерційні парфумерних будинків як і раніше використовувати ефірна олія лаванди в якості базового компонента в багатьох з їх суміші духів. Ця трава вирощується в комерційних цілях в Англії, Франції, Болгарії та Хорватії та багатьох інших частинах світу. Залежно від того, де вирощують лаванду і на якій висоті, дає ця трава його різними цілющими властивостями. Ботанічний Lavandula назва походить від латинського слова “lavare”, що означає “мити”. Ефірні масла лаванди також використовується в поєднанні з масажем, щоб розслабитися і зняти стрес з організму. Враховуючи назву “Універсальний Ойл” ця трава коштує до її багато претензій.

Це ароматичне ефірна олія повинна бути в кожному кабінеті побутової медицини або аптечку. Лаванда, як відомо, творить чудеса на незначні садна і опіки, сверблячих укусів комах і використовується, щоб запобігти утворенню рубців. У 1910 році д-р Рене-Моріс Gattefosse, один із засновників науки ароматерапії, спалили його рук випадково у своїй лабораторії. Думаючи, що він згорілий занурення руку в каструлю з водою, коли насправді це було ефірне масло лаванди. Пізніше він помітив, що руки гоїлися швидше і з меншою кількістю рубців. Ефірне масло лаванди є одним з тільки ефірні масла, які можна безпечно використовувати в нерозведеному вигляді безпосередньо на шкіру і є безпека дитини, а також.

Ось простий рецепт мазі, щоб зробити використання сухих квітів лаванди і ефірна олія лаванди. Ця мазь можна використовувати для лікування сухої кутикули, задирок, незначні опіки та подряпини. Це не замінює медичну допомогу як з будь-якої травми ви можливо, доведеться шукати раджу вашого лікаря. Ця мазь не ставить ніяких претензій на зцілення і призначається тільки для надання допомоги.

Що вам знадобиться, паперові рушники, 1 стакан оливкового масла, ½ рази трави лаванди (сушені квіти), ½ унції ефірного масла лаванди, бджолиний віск ½ унції, ½ чайної ложки вітаміну Е (400 одиниці капсула) і марлю, щоб напружуватися.

Покладіть трави лаванди у вашому оливковою олією і запікати в духовці при температурі 200 градусів протягом 3 годин. Дайте цій суміші трохи охолонути, а його досі війни, процідити трави лаванди (марлею) в каструлі на грубці. Додати вітамін Е (½ чайної ложки). Додати бджолиного воску і розмішати до розплавленого, дати охолонути деякі, додати ефірні масла до суміші після охолодження, вилити в широкий рот 5 унцій банку на п’ять або 1 унція банки. Щоб дізнатися більше про ефірних маслах відвідати Природні Землі Основи http://www.neesoaps.com