зачіски на 2010 рік

Хочете нові зачіски на 2010 рік? Ми отримали точну наконечник тип вам потрібен. Бахрома розпечений тенденція волосся, які були бере світ штурмом. Прямо з міжнародними червоні килими та моди пандуси для нашого екрану срібла Дезі, красуні виходять на краю, як риба робить з водою. А чому ні? Бахрома кращий спосіб змінити свій зовнішній вигляд протягом декількох хвилин без того, щоб відрубати ці коси ви були відчайдушно намагається рости.

Ця тенденція в кінці 70-х і початку 80-х, має сильний захисник в Боллівуді актриса Бипаша Басу. Сексуальна актриса була спортивні бахромою досить довгий час зараз, і, треба сказати, він відмінно підходить їй обличчя. “Багато молодих дівчат ходять в салон і попросити погляд Бипаша”, визнає Сапна. Молода актриса Genelia, який носить смуги в її останньому фільмі танцю Chance Pe, також, здається, закохався в неї, “Тому що останнім часом бахромою погляд це те, що Genelia був одягнений в ряд партій і червоний килим подій недавнього .

“Овал особи Genelia робить край ідеальним вибором для неї. Крім того, він працював, щоб додати трохи м’якості до її обличчя. “Інших актрис, які були помічені в бахромою вид кінця є Kangna Ranaut, Koena Мітра, Мініша ламба і Koel Пурі. Серед міжнародних особи популяризації бахромою стурбовані зірка Ліндсей Лохан, співачка Кеті Перрі та сексуальний мама двох, Ніколь Річі. Ви можете вибрати з двох варіантів бахромою. Там в бічний край, який проходить вниз з одного боку лоба, і передній край якої розчісують униз і часто щітки очей.

“Стороні розгортки спускається по вилиці і костюми багато людей”, каже стиліст знаменитість Дільшад Pastakia який вважає себе бахромою пом’якшує обличчя і приносить з очей у жінок. “Ви повинні бути або дуже старі або молоді потягти бахромою”, додає Дільшад. “Крім того, пам’ятайте, що це проблема для підтримки бахрома, тому не йдіть у цю справу, якщо ваше волосся кучеряве і
після хімічної завивки – це виглядає жахливо.

Вам потрібно прямо, текстурованих волосся. І бахрома жіночі костюми з овальними особами, широкими лобами і хороші, великі очі. “Погоджуючись з нею гарячим стиліста Баку Meherji який говорить, що дає бахромою років Ун і свіжий вигляд. “Мене це не влаштовує дуже округлі особи”, але добре поєднується з овальним, злегка довгі і гострими гранями. Дівчата приходять в багато для цього погляду. Але пам’ятайте, бахрома високий вміст, вона повинна бути урізана часто, тому що, коли волосся росте вона починає турбувати очі. “А ось попередження від всіх стилістів. Як і інші модні тенденції, переконайтеся, що край буде відповідати вашим обличчям, перш ніж ви отримаєте один. “Перевірте з вашим стилістом якщо він вас влаштовує,”.