врослі волосся на лобку – Прості поради для чистою, гладкою лобкової області

Врослих лобкових волосся або удари бритви можуть виникнути в результаті воском або гоління лобкової області з бритвою.
Якщо ви видаляєте волосся з лобкової області, то останні стринги ви хочете у результаті непривабливий врослих лобкових волосся і ударів.

Дотримуйтесь наших простих порад для усунення врослих лобкових волосся назавжди залишивши вас з чистою, гладкою, приваблива лобкової області.

чого ж врослих лобкових волосся?

Врослих лобкових волосся може виникнути з ряду причин.

1. Врослих лобкових волосся відбувається, коли ваші лобкові волосся, а не зростаючий прямо з витися навколо і почати рости назад в шкіру.

2. Коли волосся видаляються на рівні поверхні шкіри, як і в воском, і починає рости через навколишні тканини шкіри, а не через волосяного фолікула.

3. Врослих лобкових волосся найчастіше виникають від гоління бритвою в напрямку, протилежному напрямку природного росту вашого волосся на лобку.

4. Вони також можуть бути викликані воском, коли волосся обривається трохи нижче поверхні шкіри, замість того, щоб видалити з кореня.

врослих лобкових волосся – позбутися від них

Врослих лобкових волосся може бути непривабливим, однак кілька простих змін у вашій краси режим повинен усунути їх назавжди.

Врослих лобкові волосся мають бути видалені, це може бути зроблено різними способами.

• Тримайте гарячими фланель проти області, де у вас є врослих лобкових волосся. Повторіть це три рази на день дозволяючи теплу, щоб пом’якшити шкіру, спираючись врослих лобкових волосся поза.

• Відвідувати сауну або парну, це дозволить вашому, щоб відкрити пори, що робить його легше видалити будь врослих лобкових волосся.

• Видалення врослого лобкових волосся може бути досягнуто шляхом ніжний пілінг лобкової області.

• Для видалення стійких врослих лобкових волосся, злегка розтягуйте шкіру і чинити тиск з великим і вказівним пальцями по околицях. Це має видалити гній і піддавати врослі волосся на лобку, які можуть бути віддалені від кореня з парою стерильних пінцетів.

• Якщо ви не можете видалити непотрібні лобкові волосся таким чином, то ви можете використовувати саліцилову кислоту, місцями відлущуючий хімічна речовина, яке може бути використане для врослих волосків безкоштовно. Ваші фармацевт рекомендуватиме відповідний продукт для вас.

врослих лобкових волосся – як їх уникнути

Кращий спосіб позбутися від врослого лобкових волосся є, щоб уникнути попадання їх у першу чергу.

Є кілька речей, які ви можете зробити, щоб уникнути врослого лобкових волосся.

• Завжди відшаровується лобкової області напередодні воском. Це дозволить видалити мертві клітини шкіри, що пастка волосків.

• Видаліть волосся після ванни або душу, коли пори буде трохи відкритим, що робить його легше видалити волоски з коренем.

• Якщо ви знаходитесь Зростаюча лобкової області, то краще, щоб зробити це професійно, щоб забезпечити волосся видаляються з коренем і не розриваючи під шкіру оскільки це викличе врослих лобкових волосся.

Після того як ви позбулися від врослого лобкових волосся, важливо продовжувати використовувати ці поради, щоб забезпечити врослих лобкових волосся не повертаються і лобкової області залишається чистою, гладкою і привабливою.