Як фарбувати волосся на лобку

Останнім часом жінки стали обізнані про стан свого волосся на лобку. З бразильського воску для волосся на лобку формуванні та лобкових гоління, жінки починають ставитися до своїх лобкової області з набагато більшою турботою і увагою. Для багатьох жінок, гоління лобкової області це крок занадто далеко, і багато хто просто хотіли б поліпшити зовнішній вигляд свого волосся на лобку. Один з найпростіших способів зробити це шляхом фарбування або фарбування ваше волосся на лобку.

Розмальовка або фарбування ваше волосся на лобку є швидкий і простий спосіб для покриття перевитрати деякі з тих сивого волосся, які можуть бути повзучої дюйма Крім того, ви можете просто хочу, зміни і що кращий спосіб, щоб здивувати свого партнера, ніж з новим кольором волосся лобкової?

Один важливий момент, щоб зробити на даному етапі є те, що іноді кольору волосся і барвників може викликати дратівливість. З лобкової області буття такій чутливій сфері, велика увага має бути прийняте, щоб не дратувати або пошкодити шкіру в будь-якому випадку.

Як фарбувати волосся на лобку.

Першим кроком є ​​отримання вашої фарби для волосся. Спустіться на ваші улюблені краса / волосся / аптеку і купити стандартні фарби для волосся забарвлення комплекту, який найкращим чином відповідає вашим кольором волосся лобкової. Один великий рада в тому, що лобкові волосся, тому що може бути грубим і трохи темніше, ніж ваша голова волосся; піти на один відтінок темніше, ніж якби ви купували для вашої голови волосся.

Хоча ви вже може використовувати улюблений продукт фарба для волосся, було б доцільно, щоб перевірити фарбування волосся на невелику ділянку шкіри на лобку. Якщо виникають будь-які ознаки почервоніння / свербіж / біль або інші несприятливі наслідки виникають не піти далі і звернутися до лікаря про використання таких продуктів.

Перш ніж рухатися далі, приймати інструкції від продуктів забарвлення волосся і уважно прочитайте інструкцію. Як тільки ви задоволені собі, що ви повністю розумієте їх, переходьте до наступного кроку.

Тепер ви готові забарвити своє волосся на лобку.

Нанесіть невелику кількість вазеліну на чутливі області геніталій. Якщо розливи відбуваються, це буде перешкоджати барвника щоб дістатися до свого найбільш чутливих областей. Після того як ви зробили це, надів рукавички, які надаються разом з продуктом фарби для волосся. Тепер змішайте кольору згідно з інструкціями, а потім додати невелику кількість зволожуючого шампуню в суміш. Переконайтеся, що вони повністю змішуються.

Тепер акуратно чистити суміш на ваші лобкові волосся, концентруючись на області, які потребують найбільшої уваги. Залиште суміш застосовується як вказано в інструкції, як правило, 10 хвилин до 30 хвилин.

Не хвилюйтеся, якщо ви не досягли кольору ви хотіли з першої спроби. Почекайте кілька днів (щоб уникнути подразнення) і просто повторно подати заяву, як це викладено вище. Зрештою ви будете будувати на колір, який кращого.

Насолоджуйтеся вашим новим поглядом!