Гіалуронова кислота – переваги догляду за шкірою

Гіалуронова кислота є природним речовиною, яка присутня в сполучній тканині нашого тіла. Це забезпечує мастило і підтримки тканин організму і діє як структурний компонент шкіри, який визначає його форму і об’єм.

Функції гіалуронової кислоти

Гіалуронова кислота здатна утримувати до 1000 разів більше своєї ваги у воді. Це відбувається в більш глибоких шарах дерми шар і допомагає зберегти шкіру гладкою та еластичною. Ось деякі важливі переваги догляду за шкірою гіалуронової кислоти.

висока здатність утримувати вологу
Як згадувалося раніше, гіалуронова кислота здатна утримувати близько 1000 разів більше своєї ваги у воді. Це здатність утримувати воду і утримувати вологу, що допомагає зробити шкіру молодою і енергійною. З віком шкіра старіє і організм починає виробляти менше і менше гіалуронової кислоти. Різниця не дуже помітні в молоді роки, але стає більш помітним як один починає наближається 40-х років. Таким чином, шкіра втрачає свою еластичність і розвивається зморшок і тонких ліній.

вироблення колагену
Гіалуронова кислота також сприяє формуванню і підтримці колагенових волокон забезпечення того, щоб шкіра залишається пружною і підтягнутою. При коледжі рівні руйнують, шкіра втрачає еластичність і тон шкіри погіршується. Гіалуронова кислота запобігає все це.

загоєння ран
Шкіра має природну здатність до загоєння ран. Однак, як ми старіємо, ця здатність зменшується. Це тому, що мітозу клітини сповільнюється, що додатково погіршує стільникових ремонт і процес регенерації. Гіалуронова кислота відповідає за ситуацію і збільшує природну здатність шкіри для швидкого загоєння ран.

зір
Гіалуронова кислота становить близько 80 відсотків людського ока. Доступний в склоподібне тіло з ока, допомагає при баченні. Насправді, гіалуронова кислота діє як амортизатор для сітківки і допомагає запобігти будь травми очей.

Однак, як тіло віку і старіє, рівень гіалуронової кислоти виснажуються. Крім того, спосіб життя звички, як погане харчування і куріння також сприяють його деградації. В результаті, зморшки і тонкі лінії починають з’являтися в області обличчя, особливо навколо очей і рота областях. Шкіра втрачає еластичність і починає провисати також.

Гіалуронова кислота в продуктах по догляду за шкірою

Гіалуронова кислота є потужним інгредієнт для догляду за шкірою. Це допомагає шкірі вбирати вологу і сприяє більш гладкою і молодий гарний зовнішній вигляд. Він широко використовується в багатьох анти старіння шкіри догляд склади, які спрямовані на виправлення зморшок і тонких ліній.

Продукт пропозиції

клінічний комплекс молоді
Це унікальна проти зморшок препарат, що містить гіалуронову кислоту, яка забезпечує негайне скорочення зморшок і довгострокове поліпшення загальної якості шкіри. Вона виступає в якості місця лікування для впертих зморшок і при регулярному використанні стимулює вироблення колагену і еластину в клітинах шкіри. Він містить унікальну суміш потужних антиоксидантів, природних hydrators і ексклюзивний склад, названий “Innovase ‘, який згладжує зморшки і тонкі лінії.

є клінічною очей з заздалегідь
Містить гіалуронову кислоту і допомагає у зниженні поява тонких ліній, зморшок і мішки під очима. Він також містить антиоксиданти і освітлює темні кола під очима.

є клінічною гідри прохолодною сироваткою
Це відмінна зволожуюча сироватка, яка заспокоює шкіру м’яко. Бути проти вугрового, він також контролює прориви і запалень. Він відмінно підходить для лікування сонячних опіків і після гоління і містить рослинні та bionutrients також.

є клінічною зміцнюючий комплекс
Це формулювання догляду за шкірою містить натуральні фруктові кислоти, антиоксиданти і поживні речовини біо-поряд з гіалуроновою кислотою, яка допомагає підвищити пружність шкіри і зменшити зморшки. Крім того, він також сприяє регенерації шкіри на клітинному рівні і контролює акне.

є клінічною полі-вітамінні сироватки
Це відмінна сироватка, яка регенерує, зволожує і забезпечує необхідними вітамінами, bionutrients і антиоксидантів для поліпшення багатьох небажаних проблем зі шкірою. Він також містить гіалуронову кислоту, яка живить шкіру.