Важливі факти про лазерного лікування зморшок

Ви ставите питанням, що викликає зморшки і якщо лазерне лікування є ефективним для зменшення зморшок на обличчі? Зморшки викликані природним процесом старіння. Інші можливі фактори, які можуть викликати зморшки з’являються відносяться куріння, звичні виразу обличчя і надмірного перебування на сонці. Погано гідратації може також сприяти появі зморшок на обличчі. Можливо, ви ставите питанням, чому особа? Шкіра в кожну область тіла може мати зморшки, але обличчя і руки найбільш зазнали радіаційного впливу сонця і тепла. Таким чином, вони є найбільш постраждалими. Кращий спосіб запобігти зморшки розвитку є зміна способу життя і обмеження перебування на сонці.

В даний час існують сотні анти лікування зморшок, доступних на ринку. Проте, всього в декількох утримуваних до своєї обіцянки і виробляє дивовижні результати. Лазерне лікування зморшок широко поширені, тому що багато лікарів і експерти шкіри виступає за його застосування, тому що його результати дійсно відмінні. Є багато типів лазерів для зморшок, і вони включають двоокис вуглецю лазер, лазер ербій, і N-Lite лазера. Кожен тип вимагає різний час відновлення. Важливо, щоб поговорити зі своїм лікарем загальної практики, якщо вибір типу лазерного лікування, щоб переконатися, що вона найкраще підходить для вашого типу шкіри і стану.

Що ж зморшки лазерне лікування робити?
Він використовує спеціальний лазер для видалення віку або пошкодженої сонцем шкіри. Вона забезпечує шкіра виглядає молодшою. Для незначних недоліків шкіри обличчя і тонких ліній навколо рота і очей, це виявилося дуже корисним. Вона також може творити чудеса, люди з пігментні плями, шрамів від вугрової висипки, жовтуватого або сіруватого тону шкіри і ті, з нерівним текстуру шкіри. NLite лазерних був схвалений FDA в 2000 році. Він націлений на тканину під поверхнею шкіри. Крім того, система NLite лазер повинен бути розтягнутий у часі для досягнення максимального ефекту. Як правило, ця процедура проводиться як частина догляду за шкірою плану. Ось чому дуже важливо, щоб поговорити зі своїм лікарем про цю процедуру, оскільки вона включає в себе інші лікування, як актуальні ліки, косметичні процедури і інші пропоновані шкірою режиму. Лазера YAG з іншого боку, рекомендується для поверхневих або помірною зморшок і якщо шкури тон пацієнта темніше. Він працює шляхом випаровування поверхневих шарів шкіри, щоб залишкове колагену в шкірі, щоб стати здоровішими і густіше, як це відновлюють. За допомогою цієї процедури, залишається менше часу відновлення і менше почервонінь на шкірі.

наслідки процедури догляду
Після терапії, рекомендується уникати перебування на сонці. Якщо виходити, носити сонцезахисні креми і мати на увазі рекомендацій лікаря по догляду за шкірою. Після декількох днів лікування, шкіра може очистити і блістер. Важливо, щоб повернутися до лікаря для подальший догляд і якщо є несприятливі побічні ефекти після процедури.

Переваги лазерного лікування зморшок
Ця процедура пропонує відмінні поліпшення поява зморшок. Існує також мінімальним дискомфортом лікування повідомлялося, в порівнянні з іншими обробками спливають на поверхню. Як правило, результати тривати від одного до п’яти років. Він також менш дорогі в порівнянні з іншими методами лікування зморшок і тонких ліній.

Люди розвиваються зморшки, як вони просуваються у віці. Це абсолютно нормально. Тим не менш, є способи, щоб зменшити поява зморшок і один із способів зробити це, щоб пройти лазерне лікування зморшок. Якщо розглядати цю процедуру, важливо, щоб поговорити зі своїм лікуючим лікарем, щоб переконатися, що лікування буде відповідати вашим станом і типом шкіри і відповісти на всі ваші запит про процедуру.