це все на борту в салоні краси або спа-поїзда

У чому різниця між середньою салон і великий салон? Співробітники, які активно і з ентузіазмом брати участь в доставці салонах або курорти унікальні обіцянку бренду – день у день. Але вони насправді знаємо, що цю обіцянку? Унікальне обіцянку бренду акуратно загорнутий в бізнес-бачення і місія. Ваш бізнес мати один і якщо так, ваша команда прихильність до нього. Ось чому я поставив питання “Чи всі на борту?”

бачення
Створення чіткого бачення і сильного вимагає визнання і розуміння основних цінностей ви хочете закопувати в саму тканину бізнесу. У заяві бізнес-бачення, де ви в кінцевому підсумку уявити собі бізнес, щоб бути, з точки зору зростання, цінностей, співробітників, внесок співтовариства і т.д. встановити чітке бачення для переміщення бізнесу. Намалювати картину, де бізнес буде в кінцевому підсумку і очікувані результати. Переконайтеся, що картина є однією з реальності, а не “списку побажань” в іншому випадку ваша команда не буде пропонувати необхідну підтримку.

Як тільки це буде зроблено, ви повинні ефективно формулювати і спілкуйтеся цілі і передбачено майбутнє бізнесу в команду. Сильне спільне бачення призводить до поліпшення показників продуктивності та ефективності, тому що всі на борту, і знає, що від них очікується.

Бізнес-бачення повинно хвилювати і мотивувати співробітників, щоб вони щасливі готові і в змозі слідувати вашому прикладу і підтримати бачення реалізації. Вона повинна:

Чітко викладені організаційні напрями та цілі
Inspire прихильності співробітників лояльності та залученості
Відображають унікальну сильні сторони, культура і напрям бізнесу
Заохочуйте співробітників віри у «велику картину» і їх місце в ній
Повинні кинути виклик керівництву і співробітникам перевершити самих себе, щоб досягти і перевищити цілі і завдання

Місія
Місія повинна підтримувати бізнес-стратегії і бачення повинні бути розроблені з точки зору клієнта. Він повинен розповісти свою історію салону та ідеалів в 30 секунд: назва вашого салону, що ви робите, як ви це робите, чому ви це робите. Будьте короткі. Кращий заяви місії, як правило, 3:57 пропозиціях довго. І пам’ятайте, ваша місія повинна витримувати випробування часом щодо послуг, продуктів або клієнтської бази.
Вирівнювання Вашого бізнесу своєї діяльності і культури в усьому салоні або унікальних курортів обіцянку бренду приносить обіцянку в життя. По суті салон символізує взаємини вона має зі своїми співробітниками, так, як він являє собою відносини, які вона має зі своїми клієнтами через свої послуги та продукти. Для салонів унікальний бренд оживати з клієнтами він повинен внутрішньо вирівняти обіцянку бренду через свій кадрової політики, порядок систем, як клієнта і винагорода персоналу, маркетингова діяльність і структуру. Іншими словами управління та працівники повинні «жити» цінності бренду в їх повсякденних взаємодій.
Для того, щоб досягти цього вирівнювання ви можливо, доведеться переглянути і, можливо, змінити деякі з ваших поточних бізнес-політик і експлуатаційних процедур, наприклад, підбір, навчання, заохочувальні програми, так що бізнес в цілому веде себе відповідно до його обіцянку бренду. Отримання всією командою на борту дозволяє кожному співробітнику зрозуміти, як їхні власні робочі процеси та обов’язки вносити внесок у побудову сильного і стійкого бізнесу. Вони визнають свою позицію в «велику картину» призводить до більшої задоволеності і їх, і замовника, що призводить до більш високих рівнів співробітників і лояльність клієнтів.
Переконайтеся, що ви заохочуєте участю вашої команди і скрізь, де це можливо, вони повинні бути частиною процесу планування зростання бізнесу це ще більше зміцнить свою прихильність і ви, і бізнесу. І “Прогулянка ваша розмова”, якщо ви хочете побачити зміни на краще потрібно подавати приклад. Отже, почніть з глибокого розуміння “чому” Ви хочете, щоб побачити зміни та покращення або, як доставити в салоні краси або спа унікальні обіцянку бренду. Переконайтеся, що це можна порівняти з тим, що ви глибоко вірите.
І, нарешті, визнають людський фактор властивих будь-якої зміни – люди мають різні потреби і різні способи реагування змінити. Переконайтеся, що ваша команда розуміє необхідності нього необхідні зміни та переваги, які вони пропонують. Допомагайте один для досягнення цілей, які важливі для них, а також цілі, які є важливими для вас. Переконайтеся, що це виграш виграшу для всіх.