продукти, які робить вас швидше старіють

Експерти кажуть, що харчування є важливим фактором, коли мова йде про старіння. Деякі продукти допоможуть вам виглядати молодше свого віку, в той час як деякі продукти допоможуть вам швидше старіють. Продукти, які допомагають вам виглядати молодше є фрукти та овочі, багаті вітамінами А, С і Е, а також упаковані з антиоксидантами, які борються з ознаками старіння шкіри. З іншого боку, продукти харчування, які допоможуть вам швидше старіють є продукти, які містять калорії, але мають дуже мало ні до одного поживної цінності для організму. Дозвольте мені поділитися з вами деякими з них.

1. Повний жиру молочні продукти. Так, молочні продукти пропонують численні переваги для тіла, такі як кальцій і вітамін D, який зміцнює кістки. Однак повне молочні продукти упаковані з насичених жирів, які, природно, в таких продуктах. Жир створити може викликати проблеми з серцем і гірше, інсульт, так що краще дотримуватися з низьким вмістом жиру або знежирені молочні продукти. Вони пропонують ті ж переваги, такі як повний жиру без них насичених жирів.

2. Смажені продукти. Як і повні жиру молочні продукти, смажені у фритюрі продукти багаті поганих жирів. Швидкий продовольчих товарів, таких як гамбургери та картопля фрі навантажені транс-жирів, який є одним з поганих жирів. Як і насичених жирів, це може призвести до того, щоб забити артеріях, які можуть в кінцевому підсумку призвести до захворювань серця та інсультів. Смажені продукти також дуже шкідливо для шкіри. Це може призвести до шкіри виробляти більше шкірного сала, які можуть викликати акне і інших проблем зі шкірою.

3. Рафіновані вуглеводи. Вуглеводи необхідні для людського тіла, щоб функціонувати. Тим не менш, один з видів вуглеводів – рафіновані вуглеводи шкідливі для організму. Це оброблених продуктів, які ви зазвичай бачите по проходах продуктового упакований з кукурудзяний сироп, глюкозу і білу муку який має дуже мало ні до одного поживну цінність. Вишуканий вуглеводів може викликати підвищений вміст цукру в крові, високий кров’яний тиск і велика кількість жиру на неправильному місці в тілі (стегна, стегна, руки).