повинні прочитати поради, якщо ви дійсно хочете, щоб стати моделлю

Вивчення того, як стати моделлю є складною, але дуже корисний шлях. Якщо ви думаєте про переслідування кар’єру в захоплюючий світ моделювання, то читайте далі! Є кілька речей, які ви повинні знати, перш ніж робити які-небудь важливі рішення.

Перше, що вам потрібно знати для того, щоб заощадити дорогоцінний час і багато грошей, то, що це абсолютно необов’язково йти в будь-яку школу, щоб дізнатися, як стати моделлю. Це дивовижний факт, враховуючи багатомільйонні промисловості школу моделей і величезне число початківців моделей, які підписують для зазначених школах щороку. Те ж саме для проведення конгресів, семінарів, і скаутинг подій. Так, іноді можна бути «відкриті» таким чином, але це абсолютно непотрібний підході і ви, мабуть, витрачають тисячі доларів в цьому процесі. З Біблією моделі, ви дізнаєтеся, як отримати ваше обличчя перед кожним верхньої агентством у світі близько п’яти доларів, і навіть не доведеться виходити з дому, використовуючи тільки цифрові камери та обліковий запис електронної пошти.

Якщо агентство вимагає, щоб ви платите їм для того, щоб представляти вас, бігти в іншу сторону! Моделі ніколи не повинні платити за подання, і крапка. Агентства, які пропонують цей вид угоди не виїдеш. Справді, ці агентства, які встановить вам назад і в кінцевому підсумку коштуватиме вам дорогоцінний час і гроші.

Нові моделі, як правило, думають, що витрати тисячі, щоб дізнатися, як стати моделлю і пробитися в промисловості є загальноприйнятою нормою і що це займе роки, щоб отримати повне уявлення про те, як галузь дійсно працює. Однак, це помилка не може бути далі від істини! З надійні знання і правильне агентство, ви можете бути на вашому шляху до великої бронюванні робочих місць протягом декількох тижнів. Усі без розорення в процес.

Як ви можете дізнатися всі ці цінні уроки без шкіл чи дорогі коучинг? Моделі Біблії! Ось як. Модель Біблії був написаний Калеб Lane, високо цінуються супермодель, яка має понад 10 років досвіду роботи в галузі. Калеб працював з деякими з найбільших і найбільш ексклюзивних дизайнерів у світі, включаючи Calvin Klein, D & G, Кеннет Коул, John Varvatos, DKNY, Armani, D-Squared, Guess, і багато іншого. Калеб поділяє його реальний світовий досвід у цій галузі про те, як стати моделлю, які установи працюють найважчі для своїх моделей, що очікувати на мільйон доларів фото пагонів, і як проникнути в промисловості, не витрачаючи грошей на дорогі школи та професійні фотографії.