медичне застосування ефірних масел

Хоча багато країн досі не ставте ароматерапії в медичному лікуванні “основний потік”, є багато медичного застосування ефірних олій доступні. У багатьох культурах зрозуміли медичного застосування ефірних олій протягом століть, і використовували їх для лікування найрізноманітніших умовах.

Ймовірно, найбільш прогресивною країною, коли справа доходить до медичного застосування ефірних олій є Франція. Лікарі, що вивчали ароматерапії з наукової точки зору ефірних масел призначають пацієнтам, після тестування якої олії будуть найбільш корисними для конкретного пацієнта.

Оскільки ефірні масла вступають в реакцію з нашим тілом хімії, одного конкретного масла може працювати добре для однієї людини, а не для іншого. Французькі лікарі ароматерапії зрозуміли це, і взяти це до уваги при прийнятті рішення про медичне використанні ефірних масел.

Далеко не вичерпний, список включає в себе наступні умови, які можуть бути надана допомога в галузі медичного застосування ефірних олій:
* Біль у животі або судоми
* Акне
* Опіки
* Депресії
* Безсоння
* Головні болі / мігрені
* М’язової втоми
* Розтягуванні
* Стрес

Медичне застосування ефірних масел виходять з того, що терапевтичних класів ефірні масла антивірусними і антибактеріальними на мінімальному рівні. Багато з них також мають інші властивості, які роблять їх чудовим для зцілення, заспокійливу, стимулюючу, збуджуючи, нагріву або охолодження, залежно від нафти.

Все більше і більше лікарів також починають цінувати медичного застосування ефірних олій. Деякі призначають різні процедури ароматерапії для пацієнтів, які перенесли рак терапії, та інші тепер використовувати ароматерапію післяопераційне, щоб допомогти з відновленням рази.

Є багато книг, які доступні вдаватися в подробиці щодо медичного застосування ефірних олій, і перерахувати окремі властивості олії, типи умов вони можуть лікувати, і те, що інші олії вони добре працюють. Багато з цих книг також включати рецепти ви можете використовувати, або ви можете створити свій власний сумішей.

Інтернет також є хорошим джерелом інформації для медичного застосування ефірних олій. Багато список сайтів властивостей нафти, а також різні умови, і кращі масла для цих умов, а також різні рецепти.

Якщо ви вирішите, що медичне застосування ефірних масел означає, що ви хочете використовувати ароматерапію для лікування конкретного стану, переконайтеся, що ви використовуєте тільки терапевтичних класів масел. Дешеві, синтетичні масла можуть бути небезпечні при використанні для цілей ароматерапії.

Ароматерапія призначені для лікування тіла, душі і розуму, а не заподіяти шкоду, тому важливо, що вищий сорт масла використовуються. Медичне застосування ефірних масел забезпечити людей багато переваг при правильному використанні, і цілком природно, що стає важливим для багатьох людей.