духи факти

Чи замислювалися ви саме те, що в цьому досить флакон духів ви купили? Звичайно ж, немає води! Але так, “Eau De ‘в перекладі з французької” вода “, так що є вода у ваших улюблених парфумів – і алкоголь теж. Всі духи води, спирту і аромат масла в ньому. Насправді, як правило, суміш різних масел, що надає кожному її парфумів характерним ароматом.

Одеколон має тільки близько 3% до 5% олії в ньому, і призначена для використання людьми, які традиційно не люблять сильних, солодкі парфуми. Сплеск одеколони і лосьйони після гоління ще менше нафти на 2% і под. Якщо ви любите більш сильний аромат, то парфумованої води для Вас, при цьому до 18% парфумерного масла. Або ви могли б віддати перевагу Туалетна вода, що трохи легше тільки з 4% до 8% нафти.

Parfum означає, духи, тому якщо ви знайдете аромат називається Parfum – без ‘Eau De’ до нього, ви будете знати, що це найсильніший з усіх, бо це не має води. Його слід використовувати дуже економно. Є багато запашних інгредієнтів від природи, які включені в парфумерії. Хоча ми знаємо про квіти, це може здивувати, щоб ви знали, що бамбук, імбир, крес-салат, листя інжиру, перець і навіть зеленого чаю є одними з інгредієнтів в парфумерії.