Безкоштовне або недороге медичне страхування допомагає дітям увійти в гру

Щоосені, школи і спільноти спортивних поля заповнені з чотирма-річних роблять свої перші удар на футбольний м’яч і старшокласників, практикуючий в надії на досягнення футбол чемпіонат штату гру. У будь-якому віці, діти, які займаються спортом винести уроки про спільну роботу і цінність як перемоги і поразки. За даними Центрів з контролю і профілактики захворювань, діти, які є частиною спортивні команди мають більше енергії, краще вчаться в школі і успішно довгий час після їх покинути поле.

Близько 5 мільйонів незастрахованих дітей в США не може відчути переваги грати в команді. Ці діти часто пропускають, тому що вони не можуть дозволити собі необхідні фізичні або лікування, якщо вони не постраждає. Джекі, 13-річний прагнуть вийти на трек команди своєї школи, був одним з тих дітей, поки її сім’я не дізналася, що медичне страхування доступно через Medicaid і дитяча програма медичного страхування (CHIP).

Через чіп країни і Medicaid пропонують безкоштовне або недороге медичне страхування для дітей. Як правило, сім’я з чотирьох осіб, який заробляє до $ 45 000 на рік може отримати їх діти охоплені. Після зарахування, діти можуть отримати лікар і стоматолог відвідувань, зір і слух допомоги, стаціонарної допомоги, служби охорони психічного здоров’я, регулярні огляди і постріли, і потребують лікування, в тому числі лікарських препаратів.

Дізнавшись, що Джекі не мають медичної страховки і, що її мати страждала від серцевого нападу у віці до 50, шкільна медсестра Джекі знала, буде потрібно більше, ніж загальна фізична спортивна щоб отримати дозвіл на участь в треку. Медсестра пов’язано Джекі і її мама з аутріч-працівник, який допоміг записати Джекі в галузі охорони здоров’я охоплення програми держави. Протягом двох днів, Джекі пішов в основний лікуючий лікар, і випробування показали потенційну синдром серця. Вона була спрямована до кардіолога, який після подальших іспитів, Джекі дала зелене світло на шляху.

Дізнавшись про доступних програм медичну зробив більше, ніж отримати Джекі в команді, потенційно це врятувало їй життя – Джекі покрита як на полі і поза ним. Діти зі страховими як правило, мають краще здоров’я протягом усього їхнього дитинстві і в підлітковому віці. Вони хворіють рідше, отримати необхідне їм лікування, коли вони не відчувають себе добре і, менш імовірно, пропускають заняття в школі – або велика гра – через хворобу.

Сім’ї з незастрахованих дітей може підключитися до чіп або програми Medicaid в їх державах, відвідавши або зателефонувавши InsureKidsNow.gov 1-877-KIDS-NOW.