LASIK очної хірургії безпечні та небезпечні

Питання, що відбувається в голові більшості кожен людина, що вважає LASIK очної хірургії корекції є чи ні, що це безпечно. Для тих, хто не знає, LASIK або “Лазерна допомогу в кератомилез” є одним з видів хірургії виправлення бачення, в яких операція проводиться на рогівці ока за допомогою лазера.

Багато, хто вважає цю операцію часто є проблеми, чи дійсно це безпечно. Тільки за допомогою ретельного розуміння процедури і можливих наслідків можна робити такі визначення. Lasik хірургії є найбільш виразно не для всіх, і знаючи, що робить вас хорошим кандидатом може допомогти вам прийняти це рішення.

Перше, що потрібно пам’ятати, що LASIK хірургії є біологічною процедурою і, як будь-яка біологічна процедура людське тіло може або не може прийняти його. Це означає, що немає на сто відсотків вірний спосіб дізнатися, що він буде працювати чи ні. Само собою зрозуміло, ми, як суспільство прийняти ці види ризиків кожен день, і може навіть не знати його. Наприклад, ми їдемо на роботу кожен день, і залишаємо за собою відкритими для небезпечних водіїв все ж ми переважують небезпеки, тому що це важливо для нас, щоб працювати кожен день, щоб підтримувати себе.

Як правило, операція LASIK є дуже успішним. Обсяг довгострокових ускладнень складає менше половини відсотка. Ці шанси досить великі успішної процедури в порівнянні з багатьма іншими видами операцій. Найбільш загальні проблеми, пов’язані з операцією LASIK є наступними:

• затуманений зір (тимчасово або на довгий термін)
• до втрати зору (або може бути гірше, ніж раніше)
• Більше корекції або під корекції
• Нездатність їздити вночі через курячої сліпоти

Більшість ускладнень, перераховані вище, можуть бути оброблені додаткові хірургічні процедури і буває досить рідко, здебільшого. LASIK хірургії, з іншого боку дали людям зір з так добре, як 20/20 бачення і дали людям можливість побачити без допомоги контактів або окуляри. Зараз, здається, робить гарним кандидатом для хірургії ока Lasik ті, хто бачення мають порушення їх від нормальної день у день функції. Це часто виправдовує причина для такої операції. Багато хірурги зазвичай рекомендують ці типи пацієнтів старше ті, суворо бажаючих типу косметичної хірургії, в якому вони більше не доведеться носити окуляри. Знаючи це може допомогти вам вирішити, чи варто ризики більше або менше, ніж значення успішної процедури LASIK.