як яскрава посмішка може допомогти вашій кар’єрі

Враження це все в останній час, особливо перші враження. Ваша зовнішність проходить довгий шлях у яке враження ви робите з кимось, будь то потенційний роботодавець, любовний інтерес, або друга. Як ти дивишся є важливою частиною того, як ви сприймається людьми. Це може бути не так, може бути, навіть невеликий, але це, як більшість людських мізків роботи. Головне, тим швидше ви усвідомлюєте, що більш успішним ви будете на його використати на свою користь.

Велика частина початкового враження хтось з вас грунтується на вашому одязі. Після цього більшість враження засновані на ваших зубах. Якщо ви не згодні з цим, запитайте себе: що перше, що ви робите, коли ви зустрічаєте кого? Я не знаю про вас, але перше, що я роблю, це посміхнутися і привітатися. І що відбувається, коли ви посміхаєтеся? Це вірно, ваші зуби піддаються. Навіть якщо вони роблять зоровий контакт з вами, як тільки ви йдете сказати, їхні очі інстинктивно дротик до рота. Раптом ваші зуби стали центральною точкою початковій стадії першого враження хтось з вас. Важливо, що ви виходите на хороший старт, і білі зуби можуть допомогти.

Припустимо, наприклад, що ви менеджер по найму в маркетингової фірми, і входить заявника на співбесіду. Тепер, якщо кандидат має кристально чистий, блискучий яскравими білими зубами, і кандидат B має зелений, прокурені зуби, що занепадають на очах якого ви збираєтеся бути звернено на найбільш спочатку? Правильно, напевно, кандидат А. Це не означає, що B навичок і здібностей, в кінцевому рахунку не затьмарити ті, але, коли мова йде першим враженням, безумовно мають ногу.

Не тільки яскравою усмішкою допомогти вам створити перше враження, але і створює упевненість в собі. Той, хто впевнений у собі, що випромінює на регулярній основі, і допомагає зробити навколишніх більш невимушено. Звичайно, ви все ще можете бути успішним, навіть якщо у вас немає самої білої і яскравою зуби, але в ситуації, коли так багато людей настільки рівною мірою збігаються (наприклад, співбесіди або в офісі) нематеріальні якості, що відокремлює вас.

Нарешті, в якості роботодавця, маючи, очевидно, той, хто піклується про своє здоров’я і фізичне благополуччя багато говорить про те, як вони будуть підходити роботу працює для вас. Він вказує на більшу увагу до деталей і готовність взяти час, щоб зробити все правильно.

Якщо ви не були благословенні з природно білі зуби, або ви знехтували ними протягом деякого часу, не впадайте у відчай. Є способи, які ви можете зробити ваші зуби білішими. Для початку, просто взяти більший інтерес до вашого гігієна порожнини рота може творити чудеса. Як тільки Ви зробили, що дослідження деяких з методів відбілювання зубів, які доступні. Багато різних видів домашнього відбілювання продукти доступні за низькою ціною в місцевому продуктовому магазині або аптеці. Протягом місяця ви помітите різницю у вашій посмішці і збільшення вашої впевненості в собі. Хто знає, може бути скоро просування слідувати.