як зробити ваш Зростаюча призначення менш болісно

Багато людей вважають, зростаючий болючим і, звичайно, перші кілька разів, це може бути трохи незручно, але ці маленькі поради та підказки Ви можете зробити процедуру менш болючою для вас.

Переконайтеся, що у вас немає алергії – Якщо ви новачок воском переконайтеся, що ви перевірити невеликій ділянці шкіри, щоб переконатися, що у вас немає алергії на продукт.

Відлущування – Пілінг допомагає позбутися всіх мертвих шкіри, а також підняти волосся вгору, отже, робить його легше віск з коротких.

Прийміть душ – Маючи теплий душ, перш ніж ви повинні бути воском, щоб допомогти відкрити пори.

Уникайте дати – спробувати забронювати Зростаюча призначення протягом тижня після завершення менструації як інакше, ви можете знайти його трохи більш незручно.

Тримайте вашу шкіру чистою – Переконайтеся, що ваша шкіра вільна від всіх продуктів, таких як парфуми, крем, масло і т.д., як це може зупинити воску дотримуючись шкіри.

Не соромтеся! – Так, незнайомець збирається бачити вас носити, найбільше, стрінги. Не хвилюйтеся відчуває збентеження. Нічого вона не бачила раніше. Менш тривожними, ви, тим менше ви будете турбуватися про біль.

Зв’язок – Поговоріть з вашим терапевтом, деякі люди вважають за краще знати, коли вона буде збирається тягти здирати, інші, як в чаті, щоб взяти їх увагу від процедури.

Візьміть парацетамол або ібупрофен – За годину до вашого лікування приймати без рецепта болезаспокійливі, такі як парацетамол або ібупрофен, очевидно, тільки якщо ви можете взяти ці ліки.

Не затримуйте дихання – дихайте, тримаючи ваш дихати робить його більш болючим! Вдихніть, коли вона застосовується віск і видихайте, коли вона тягне його.

Після процедури, не подразнюють шкіру – Після вашої Зростаюча процедури переконайтеся, що у вас немає гарячий душ, солярій, лежав на сонці або застосувати тепла в область протягом 24 годин, ваш терапевт повинен застосовуватися Після рішення воском або кремом для видалення надлишку воску.

Відлущування знову – м’який пілінг 2 днів після воском, щоб зупинити будь-яке врослі волосся з розвиваються.