зробити вигляд старіння шкіри younger_

Старіння шкіри, мабуть, сама серйозна заклопотаність шкіри, з якими стикаються жінки. Зрештою, хто любить, щоб їх шкіра зморшкувата і відзначені тонких ліній? І коли вони це зроблять, жінки можуть піти на крайні заходи, щоб шукати молодості шкіри в минуле. У той час як деякі намагаються кожну лінію проти старіння по догляду за шкірою, доступних на ринку, інші витрачають екстравагантні суми для складних процедур ботокса. Тим не менш, запобігаючи передчасному старінню або просто затримки ознаки старіння не дуже складно. Все, що вам потрібно зробити, це прийняти деякі профілактичні заходи і піклуватися про вашій шкірі.

причин старіння шкіри
Оскільки ми старіємо, наша шкіра старіє, а також. Проте, існують і інші чинники, які прискорюють процес старіння шкіри, а також. Ось деякі найпоширеніші з них.

тривалого перебування на сонці
Тривале і незахищених впливу сонячних променів є основною причиною, яка живить процес старіння шкіри. Це тому, що сонячне світло складається з небезпечного ультрафіолетового випромінювання, які проникають глибоко всередину поверхні шкіри і викликати внутрішні пошкодження клітин. UVA і UVB променів продовжують додавати протягом багатьох років і зламати волокон колагену і еластину в клітинах шкіри. У результаті, шкіра стає сухою, починає провисати і відмітні зморшки і тонкі лінії з’являються на поверхні.

Втрата колагену і еластину
Колагенові волокна відповідають за пружність шкіри. Це те, що тримає вашу шкіру жорсткою і підтягнутою. Крім того, еластичних волокон відповідають за еластичність шкіри. Це дозволяє шкірі розтягуватися і напружуватися, не отримавши розрив. Однак, як ми старіємо, виробництво колагену і еластинових волокон сповільнюється, і результат показує, на колір і текстуру шкіри.

тяжкість
Гравітація є ще одним фактором, який сприяє розвитку зморшок і тонких ліній на шкірі і робить його відвислі. Тяжкості впливає на сполучної зв’язки, як тканини, яка з’єднує жирової тканини обличчя. Це призводить до погіршення шкіри.

міміці
Всі виразу обличчя, що ви робите під час вашого життя впливають на вашу шкіру на більш пізніх стадіях. Всі лінії, які утворюються на обличчі, коли ти посміхаєшся, насупившись, відблиски і косоокість може стати глибоко посаджені протягом багатьох років і зробити постійне місце проживання на вашому обличчі. Надмірне особових рухів може призвести до лінії і зморшки і навіть підкреслюють ті вже існуючі

Поради для шкіра виглядає молодшою
На щастя, вам не доведеться витрачати мільйони або лягати під ніж, щоб отримати шкіра виглядає молодшою. У самому справі, ви можете зробити вашу шкіру виглядати молодше, прості процедури і використання хороший анти старіння по догляду за шкірою. Ось деякі поради, які допоможуть вам досягти шкіра виглядає молодшою.

використовувати анти старіння по догляду за шкірою

Існують різні анти старіння по догляду за шкірою і лікування шкіри, доступних на ринку, які допомагають лікувати різні ознаки старіння шкіри, і ви отримаєте здорову і шкіра виглядає молодшою. Шукайте продукти, які містять могутні анти старіння інгредієнтів, таких як ретинол, ретиноїди, альфа-гідрокси кислот і т.д., яка усуває ознаки старіння, робить шкіру гладкою та еластичною. Ці інгредієнти також допоможе стимулювати виробництво колагену, який додатково покращує якість шкіри.

Продукт пропозиції:
Kinerase Cream – Це дивовижний омолоджуючий крем, який покращує зовнішній вигляд тонких ліній і зморшок і підвищує здатність шкіри утримувати вологу. Він містить Кінетін, на рослинній основі агента, який допомагає шкірі утримувати вологу.

інтенсивно зволожують
Старіння шкіри характеризується надмірної сухості. Це тому, що шкіра втрачає вологу, як вік і, отже, стає сухою і відшаровуватися. Тому дуже важливо забезпечити вологою місцево і зберегти шкіру добре зволоженою. Використовуйте багатий вершковий зволожувачі, які зволожує шкіру інтенсивніше і зберегти її гладкою та еластичною.

використовувати сонцезахисні засоби широкого спектру
Всякий раз, коли ви наважуєтеся на сонці, переконайтеся, що ви намазувати товстим шаром на широкий спектр сонцезахисний крем по всьому відкриті ділянки тіла. Сонцезахисний крем повинен захищати від UVA, так і UVB промені сонця.

Продукт пропозиції:
La Roche Posay Anthelios SX – Це нежирний сонцезахисний крем, який має інтенсивні зволожуючі властивості, а також. Він пропонує широкої спектр захисту від UVA і UVB променів сонця, а також захищає від сонячних опіків. Він містить Mexoryl SX який фотостабільні проти променів UVA так що не руйнується і триває довше, ніж більшість сонцезахисних кремів. Тому що воно не містить ароматизаторів і Paba, це не зробить вашу шкіру жирною.