як уникнути перукарський салон

Ми всі був один з тих перукарня “кошмари”, на жаль. Після платити багато грошей, щоб, нарешті, отримати наше волосся зробили де-небудь, що ми думаємо, буде робити свою роботу добре, ми залишаємо місце збентеженим. Ми не можемо чекати, щоб піти додому, шампунь, і повторити це самі. Це не повинно відбуватися, зокрема, з підприємства з доброю репутацією. Щоб зберегти його ніколи більше не повторилися, є ряд кроків до вибору салону з відмінним продуктом і прекрасним обслуговуванням.

Вибір правильного салон може здатися складною. Там, здається, одна на кожному розі! Так багато, що звуження правильний може здатися неможливим. Але уникнути неправильного вибору, і в кінцевому підсумку з жахливим стрижка, що це марна трата часу і грошей, є досить важливим, щоб зробити пошук ще більш важливим.

Одна річ, яку ви можете зробити, це переконатися, що ви починаєте пошук з хорошою напряму. Коли ви починаєте, отримавши хороший огляд, можна гарантувати, що ви будете працювати з бізнесом, який має хорошу репутацію і прагне дати хороше обслуговування. Це принаймні буде крок у правильному напрямку.

Але так як волосся у всіх різні, важливо, що ви переконаєтеся, що ваші напрямок є правильним для вас. Там може бути два салону або стилісти, що обидва роблять абсолютно хороша робота, але якщо вони не знають вашого типу волосся або стиль, вони не будуть в змозі дати вам вид, що ви хочете. Таким чином, ви повинні переконатися, що вони знають свою зачіску. Це одна з причин, що ви повинні почати з питання, що хтось має вашого типу волосся, куди вони йдуть, щоб отримати гарну стрижку.

Може бути, у вас довге, пряме волосся, або потрібно мати когось, хто знає, як дати вам ваш власний специфічний погляд. Так що якщо ви бачите людину, яка, здається, стає вирізати або стиль, який ви шукаєте, переконайтеся, що ви запитаєте, куди вони пішли. Не соромся – ніхто уми не отримуючи комплімент про свою зачіскою. І це може бути ваш єдиний шанс на посилання, яка підходить саме вам.

Крім того, є ще кілька речей, які ви можете зробити, щоб переконатися, що ви знайдете перукарський салон, вам сподобається. По-перше, ви можете отримати консультацію. Таким чином, ви можете почути для себе, що перукар має на увазі для вашого волосся, перш ніж навіть втрачати ні трохи часу і грошей. Якщо вам не подобається те, що стиліст повинен сказати, вам не потрібно запланувати призначення взагалі. Поки ви там, гарна ставка буде перевірити портфоліо робіт конкретного стиліста. Це супер легкий спосіб повідомити про конкретну стрижки або стиль, який ви шукаєте, і в той же час переконатися, що стиліст на тій же сторінці.

Крім того, можуть бути деякі червоні прапори, які треба подивитися, що попередить вас, що перукарні не буде гарним вибором. Один з них буде ніякого бруду, паскудної обладнання або погану роботу очищення. Якщо є брудний і неохайний робочих станцій, або якщо вони не в змозі змінитися волосся ножицями між клієнтами, будьте обережні. Місце з гігієною проблем не буде десь, що ви хочете, щоб ваше волосся зроблено.

Інший недолік обслуговування клієнтів або професіоналізму. Ви можете побачити прямо зараз, якщо салон не має гордості за свою роботу, і це буде Tipoff, що ви не будете мати хороший досвід. Якщо ви знаходитесь в залі очікування протягом тривалого часу, не будучи визнані або, якщо Ви не отримуєте телефонний дзвінок повернення, які шанси, що салон буде давати Вам Персональне лікування, яке вам потрібно для великої погляд?

Доброю новиною є те, однак, що навіть якщо ви зіткнетеся з поганим чи навіть ‘кошмар’ досвід у салоні, це не буде кінцем світу. Саме чудове в тому, що волосся він продовжує рости і у вас завжди є шанс почати знову з іншого стиліст і інший погляд. Але ми сподіваємося, якщо ви не поспішайте, щоб зробити розумний вибір, в першу чергу, ви можете почати шукати велике, як можна швидше!