як зробити колаген та еластин роботи по шкірі – ярлики, які тільки фахівці знають,

Найпоширеніший питання, яке я часто зустріти це – як колаген та еластин роботи по шкірі? Це тому, що багато з догляду за шкірою компанії роблять помилкові заяви, що стосуються їх колагену і еластину продуктів. Дізнайтеся, наукова істина цієї статті.

Отже, як колаген та еластин роботи по шкірі?

Колаген і еластин два життєво важливих білків в шкірі, які несуть відповідальність за підтримання ІТ-фірми, гнучкий, еластичний і пружною. Ваше тіло втрачає все більше і більше білка, як вік. Це те, що призводить до появи зморшок, зморшок та інших ознак старіння.

Гіалуронова кислота зв’язує ці два білки разом і виступає в якості «клею». Це робить шкіру сильною, еластичною і пружною. Так що, коли ви протягуєте шкіри, він повертається до своєї нормальної формі і форми.

Однак, якщо ви запитаєте “як колаген та еластин роботи по шкірі” зовні за рахунок застосування на основі колагену, креми і лосьйони, то відповідь була б зовсім іншим. Колагену і еластину молекул в кремах і лосьйонах занадто великі, щоб проникнути пори шкіри. Таким чином, вони просто залишаються на поверхні і отримати змивається, коли ви приймаєте душ.

Догляд за шкірою компаній, які виробляють такі продукти не розкривають цю важливу науковий факт, і вони приймають несправедливі переваги громадського оману. Ви повинні бути готові і повинні захистити себе від таких непотрібних і неефективних продуктів.

Тим не менш, є і хороші новини. Можна поліпшити колагену шкіри і еластину природно. Деякі компанії нішу в Новій Зеландії вперше такі натуральні інгредієнти, які стимулюють вироблення цих білків в шкірі.

Cynergy ТЗ є “біологічно активні” запатентована форма кератину. Кератин є життєво важливим білок, що міститься в шкірі, яка відіграє ключову роль у здоров’ї і молодість шкіри. Він підсилює вироблення колагену і еластину в організмі і, таким чином, вона є однією з кращих анти-старіння і омолодження шкіри натуральний інгредієнт.

Іншим дивним природним інгредієнтом є вакаме. Це витяг з спеціального типу бурих водоростей Японського моря. Він пригнічує дію ферменту гіалуронідази страшний, який руйнує гіалуронової кислоти в нашому організмі. Таким чином, він зберігає гіалуронової кислоти, яка необхідна для створення сильних колагенових і еластинових волокон шкіри, і робить шкіру пружною, еластичною і пружною.

Це потужний антиоксидант і багатий мінералами, вітамінами і кальцієм (його вміст кальцію в 15 разів більше, ніж у молоці). Він споживається в їжу в японській дієті. Це може бути причиною, чому японські жінки, як правило, віку так витончено!

Відвідайте мій сайт, щоб дізнатися більш детально як зробити колагену і еластину, роботи по шкірі і більше таких дивовижних природних інгредієнтів, які ви повинні виглядати в кращих анти-старіння продуктів, так що ви можете досягти молода, красива і, природно, світиться шкірою.