як ви можете подолати пахвового гіпергідрозу

Потовиділення є природним процесом нашого тіла проходять щодня. Це абсолютно нормально потіти, і кількість поту, який виводиться через тіло буде змінюватись в кожної людини. Тим не менш, є люди, які страждають від надмірної пітливості в пахвових западинах, і це називається пахвового гіпергідрозу. Постраждалі люди, як правило, піт буквально капала з їх пахви, і у них є постійний запах, який, як правило, стійкі до всіх дезодорантів.

Якщо вам не пощастило, щоб страждати від цього стану, ви будете часто можна запобігти від носіння певної одягу, а потім як правило, показують через деякі матеріали досить багато. Причина того, що страждаючі стан сильно потіють, тому, що залози були більш стимулюється симпатичної нервової системи. Так, деякі тканини гірше носити, ніж інші, наприклад, якщо жінка з цією умовою носить те, що шовк, потім залишать дуже помітно вологими кільцями під руки, викликаючи збентеження і низька самооцінка.

скільки вам років, коли ви розвивати цей стан?

Пахвового гіпергідрозу зазвичай впливає на вас більше у вашому років підлітковому віці, але іноді це може відбутися в до підліткового віку, а також. Для дітей це може бути дуже важко мати справу з умовою в зв’язку з жорстоким зауваження та смикають від інших дітей.

Іноді занепокоєння може викликати стан, так і стан часто може посилюватися, поки ви ростете. Проблема може вплинути на хворого так, що вони можуть почати уникати соціальних ситуацій і від своїх друзів і зовнішнього світу. Молоді люди іноді навіть не розповісти своїм батькам, залишаючи їх в повному невіданні протягом тривалого періоду часу, перш ніж, нарешті, помітили, що щось не так. Коли батько знає про цей стан, вони можуть взяти свою дитину, щоб отримати професійну консультацію, щоб побачити, якщо вони можуть залагодити проблему.

Є певні процедури, які людина може отримати для того, щоб допомогти з цим станом і контролювати його. Drysol може тимчасово допомогти, тому що він забиває пори. Єдина проблема, вона не буде працювати довгий час, і це може викликати роздратування шкіри, а іноді він може навіть дати відчуття печіння, і в цьому випадку воно повинно бути припинено негайно.

Ін’єкції ботокса також доступні, але вони можуть бути дорогими, оскільки вони повинні бути повторно вводити досить часто.

чи є тривале лікування?

Тому що багато процедур лише тимчасова міра, ви можете щось, щоб допомогти вам протягом більш тривалого періоду часу для того, щоб контролювати надмірне потовиділення. Доброю новиною є те, що існує щось, зване Ендоскопічна грудної симпатектомії, який зупинить сигнал симпатичного нерва на потові залози. Результати можуть зупинити потовиділення по всьому тілу, включаючи долоні, обличчя, пахви, і навіть ноги.

хірургії
Висококваліфіковані і досвідчені торакальний хірург знадобляться для виконання цієї процедури. Пацієнт буде під загальним наркозом той час як з хірургією, і вони будуть у віданні анестезіолога. Основному під час операції, симпатичні нерви розташовані і вирізати, щоб зупинити тіло від виробництва поту в певній галузі. Деякі хірурги будуть використовувати метод затиску, в якому металевих затискачів, закріплені на нерв, щоб зупинити потовиділення з конкретної її частини. Проблема цього методу полягає в результати часто мають низький рівень успіху.

Це займе кілька днів, перш ніж пацієнт може повернутися на роботу чи до школи. Ця процедура вважається дуже безпечною і має результати для 98% пацієнтів, яким є надзвичайно ефективним. Так що якщо ви страждаєте від цього стану, не страждають мовчки. Найкраще поговорити з кимось і шукати кілька професійних порад.