спостереження про волосся і краси

Існує так багато важливої ​​інформації, яку ви повинні знати, коли справа доходить до волосся і краси. Незалежно від того, хто ви є, і краси волосся є важливим питанням, який ви будете хотіти, щоб бути в курсі, так що ви можете тримати себе шукає молодою і красивою. З усіх різна інформація, що ви можете дізнатися про те, коли справа доходить до волосся і краси, ось кілька порад, зокрема, що допоможе вам.
визначення тону шкіри
З усіх різних питань, які повинні бути пов’язані з тим, коли справа доходить до волосся і краси, один із самих основних буде визначенні вашого тону шкіри, і це важливо з кількох причин. З одного боку, шляхом визначення тону вашої шкіри, ви зможете дізнатися, які кольори волосся будуть працювати краще всього на вас, а також, які кольори в одязі ви повинні дотримуватися і які ви повинні уникнути.
Щоб з’ясувати, чи є Ви теплий або холодний тон шкіри, є кілька речей, які ви повинні думати про. Якщо ваші очі темно-коричневий або чорно-коричневий, сіро-блакитні або сині, карі з білими або синіми цяточками, або ваші волосся синій чорний, глибокий кавовий коричневий, середньо коричневий колір золи, середній золотисто-коричневого кольору, світлі або помиї сіллю і перцем, Ви, розглядаються як холодні відтінки.
Це означає, що ви повинні уникати носіння теплих тонів у вашому одязі або у волоссі, таких як золото, жовтий, червоний та бронзові тони в кольорі волосся. Це тому, що носити ці види квітів ви збираєтеся закінчити тим, що жовте і звертається.
Ви розглядатися як мають теплий тон шкіри, якщо ваші очі золотисто-коричневий колір, зелений, синій або зелений бірюзовий, або якщо ваші волосся темно-коричневий із золотим або червоним висвітлюються, червоний, полуниця блондинка, сірі з жовтий відтінок, або природні золоті блондинка. Пам’ятайте, що коли ви намагаєтеся визначити це, ви повинні йти на ваш природний колір волосся, а не колір, ваше волосся можуть бути пофарбовані в той час.
Тепер, коли ви знаєте ви повинні шукати для холодного або теплого тону в кольорі волосся, ви готові до наступного кроку, і це зрозуміти натуральний пігмент у волоссі, і дізнатися про безкоштовні квітів. Як ви можете бачити, що є так багато інформації, щоб дізнатися з питання про здоров’я і красу, і тому ви будете хотіти, щоб стати освіченими, як ви можете.