меду, як шкіра з спрей для засмаги

Тисячі людей прийшли, щоб замінити природний загар сонце з спрей для засмаги, тим більше що таким чином ви можете насолоджуватися відмінним медовим шкіри круглий рік. Це одночасно корисним і веселим, щоб дивитися в дзеркало і милуватися красивою засмагою, коли вона двадцять градусів нижче нуля зовні. До чого вся ця метушня навколо спрей для засмаги, коли є так багато салонів засмаги в солярії? Проблема з такими послугами є те, що вони не є 100% ризику безкоштовно, так як вони як і раніше передбачає впливу UVA і UVB. Дія ultraviolets може бути одним з найбільш шкідливих, так як навіть у контрольованому середовищі небезпека розвитку раку шкіри залишається досить високим.

Спрей засмагу варіанти від багатьох виробників, які займаються в цьому секторі ринку. Всі продукти зазвичай згадують, Äúeasy застосовувати рівномірно, AU, але якщо якість не дуже висока, не може бути недоліків використання спрей для засмаги. Проте, виступаючи в ідеальних умовах, спрей для засмаги дозволяє дістатися до місця, які набагато важче протерти шкіру лосьйоном: це випадок лопатками наприклад або нижній частині спини. Крім того, частота отримання загар ліній і кольору смуг нижче з спрей для засмаги, ніж з іншими продуктами.

Крім того, є набагато менше, на Äúhands, AU додатків, що беруть участь в спрей загар особливо після автозагара речовини у складі крему для засмаги виявляється дуже важко відмити руки. Тоді, спрей для засмаги рішення мають кращу швидкість сушіння, ніж гелі, пінки і лосьйони, це означає, що ви можете поставити на ваш одяг дуже скоро після нанесення автозагара продукту. Однією з дуже інноваційна ідея видається використання, Äúairbrushing, AU кабін, які розпорошують дубильні речовини рівномірно по всьому тілу. Ця послуга, як правило, доступні в дуже престижних салонах лікування.

Погана частина про, Äúairbrush, AU спрей для засмаги в тому, що очищення після нанесення розпиленням може бути досить важко: наприклад, нігті істинний неприємністю для очищення, якщо ви не носите захисну щось під час засмаги процесу. Ефект спрей для засмаги зазвичай залишається на шкірі протягом п’яти-семи днів, особливо якщо шкіра волога, коли Ви застосовуєте Таннер. Це означає, що якщо шкіра піддається процес підготовки перед спрей для засмаги то результат буде більш корисним і більш міцного. Насолоджуйтесь!