лазерне лікування акне робити те, що креми і хімічні речовини можуть НЕ

Є багато міфів, які існують про те, що викликає акне. Багато людей думають, шоколад або французького фрі причина прищів, а також стрес. Проте насправді ці фактори мало впливають на нашу шкіру.

Прищі найчастіше викликано зміною гормони, фактори навколишнього середовища, такі як забруднення навколишнього середовища і вологості, і подразнення, такі як збір на плями і очищення жорстких або тертя на шкірі. Інші фактори, такі як спадковість, деякі ліки, і жирної косметики також може викликати прищі. Будь-який з цих факторів може засмітити сальних залоз призводить до спалахів.

На жаль, ця умова є надто загальним, зачіпаючи майже 85% людей у ​​віці від 12 до 24. Це призвело до багатомільйонних промисловості, що курсують люди молоді й старі з дорогим і трудомістким щоденних процедур, які можуть тільки зменшити прищі незначно.

На щастя, сучасна наука прийшла на допомогу, звільняючи людей від лих акне і клопоту дорогих кремів і хімічних речовин. Лазерна терапія є одним з методів, які були знайдені, щоб бути надзвичайно ефективним для прищів, насправді більш ефективні в зниженні прориви, ніж через прилавок і відпускаються за рецептом ліки.

Мало того, що лазерне лікування акне лікування поточному, але і найвищою мірою ефективними в запобіганні майбутніх проривів. Отже, як це працює? Пристрій, яке випромінює гладкою лазерний промінь сфокусований на постраждалих територіях. Лазер випромінює пульсуюче тепло під поверхнею шкіри, яка зменшує розмір сальних залоз.

Numbing крем наноситься на шкіру, робить процес майже безболісно. Лазерне лікування зазвичай найбільш ефективні, коли завершені протягом ряду сесій. Проте, лікарі повідомили, що хоча б одне лазерне лікування може зменшити важкість проривах більш ніж на половину.

Три найбільш часто використовувані типи лазерів, що використовуються для лікування акне є Nonablative лазери, ербія (ER) лазери і діоксиду вуглецю (CO2) лазери. Nonablative пристроїв полягає в стимуляції росту колагену і жорсткість основний шкірі, що призведе до поліпшення тонусу шкіри і зменшення зморшок.

Ербієм лазери працюють шляхом передачі тепла до молекул води в шкірі. Цей тип пристрою ефективна при лікуванні акне, а також ефективним засобом для лікування легкої і помірної зморшок, а також акне рубців.

CO2-лазери працюють по черзі випромінювальних високої енергії світла на шкіру. Це зменшує шари пошкодженої шкіри, який стимулює регенерацію здорових під шкіру. СО2-лазери є також кращими для більш глибокого лицьової лінії і зморшки.

Хоча лазерне лікування є надзвичайно ефективним, це прийти в ціні. Однак багато пацієнтів коментар, що, оскільки результати є постійними, що лікування є менш дорогим, в довгостроковій перспективі, ніж роки дорогі креми і ліки. Хоча вартість лазерного лікування може змінюватися, середня вартість сеансу складає близько $ 500 за 15-20 хвилин сесії.

Після вивчення ризиків і витрат, пов’язаних з лікуванням лазерних акне, ви можете вирішити, що краще для вас. Сподіваюся, після процедури, ви зможете контролювати свій зовнішній вигляд і, як люди бачать вас. Зрештою, в центрі уваги повинні бути на вас, а не ваші прищі.