Ліпосакція, чому кожен не може вибрати для нього

Ліпосакція, або ліпосакції може бути виконано практично на будь-якій частині тіла. Ваш хірург може використовувати один з декількох різних методів для видалення жирових відкладень від вашого обличчя, шиї, рук, стегна, живіт або сідниці.

Ця процедура зазвичай призводить до позитивних досвідом для тих, хто в змозі тримати жир і здорових осіб. Якщо ви потрапляєте в одну з категорій нижче, однак, ви повинні подумати двічі, перш ніж проходить процедуру ліпосакції, як це може бути або марнотратне або небезпечно для вашого здоров’я.

здорове харчування і вправи необхідні

Це звучить, як здоровий глузд, але якщо у вас немає наміру здійснювати або здорове харчування після операції, не витрачайте ваші гроші. Ліпосакція не проблеми з вагою панацеєю від усіх бід, він просто тимчасово усуває небажаний жир – це ваша відповідальність, щоб зберегти здорову дієту і рівня активності необхідно відобразити фунтів. Поки ви не розглядаємо лікування довгострокове рішення, ваш розум знаходиться на правильному шляху.

Ті, хто знаходяться в здоровому діапазоні ваги і просто хочуть, щоб ліпити контури або форму їх тіла є ідеальними кандидатами для процедури. Завжди ретельно обговорити актуальні хірургічний процес і очікувані результати з вашим хірургом і не бійтеся задавати багато питань. Важливо, що у вас є реалістичні очікування і цілі вдаючись у хірургії.

страхування

Страхові компанії, як правило, не покривають вартість цього типу косметичної хірургії. Якщо ви серйозно ставитеся проходження процедури, ви повинні будете мати фінансові ресурси або поговорити з вашим хірургом про фінансування.

раніше існуючих умов і ліків

Якщо у вас були проблеми зцілення від попередніх операцій, мають імунодефіциту розлади, проблеми зі згортанням крові, діабет, хвороби серця, або будь-який інший серйозною проблемою охорони здоров’я, ви, ймовірно, не є оптимальним кандидатом для лікування. Завжди повідомляйте свого хірурга детальну інформацію про будь-яких питаннях здоров’я у вас було в минулому, або будь-які ліки, які ви в даний час приймаєте. Особливу занепокоєність викликають рецептом ліків, які розріджують кров і не впливає на обмін речовин.

еластичності шкіри

Ваш хірург також повинні бути стурбовані з вашим віком і рівнем еластичності шкіри. Взагалі кажучи, як ми старіємо, наша шкіра стає менш тугий і пружною, і проходить ліпосакція, якщо ви старше 40 років або провисання шкіри може призвести до небажаних результатів і може вимагати супроводжуючих хірургічні процедури, такі як підтяжка живота або ліфта.