Коротка інформація нігтів

За те що мертве, нігті важливі, оскільки вони виконують безліч різних функцій. Без них було б неможливо зробити певні речі.

Цвяхів або кігті (якщо ви хочете бути більш точним) допомогти тваринам ловити і рвати їжу вони їдять. Люди, які наділені посуд не покладаються на нігтях, щоб поїсти. Тим не менш, вони захищають кінці пальців рук і ніг, і дозволить нам підібрати дрібницях.

Деякі чоловіки гітаристів, особливо класичну і палацовий гравців, відростити довгі нігті в якості медіатори і допомогти їм зривати рядків. Без цвяхів, також було б неможливо подряпати свербіж всі частини у вас є!

Нігті ростуть від нігтьового кореня, яка знаходиться під шкірою. Вони виготовлені з кератину, основного білка в шкірі та волоссі. Копита коней і пташиного пір’я також зроблені з кератину. Це робить нігтів клітини затвердіти. Як нові клітини утворюються внизу, вони штовхають на важкому клітини, які ми бачимо, як цвяхи.

Всупереч поширеній думці, нігті не ростуть після смерті, так як вони вже мертві, в першу чергу. Вони, здається, зростає, так як шкіра стискується. Також не потіють нігті, так як вони не мають потових залоз. Що промокає є шкіра навколо нігтів. Так як вони мертві, нігті не потребують їжі або харчування теж. Їх рожевий колір походить від крихітних кровоносних судин під ним.

“Нігтьові пластини є мертві клітини і всупереч поширеній думці, вони не дихають. Тому вони не потребують кисню. Тим не менш, нігтьові пластини і кутикули живі клітини, і вони потребують кисню, вітаміни і мінерали, “відповідно до людей на нігті догляд tips.com.

Нігті товщі, ніж нігті, але останній рости швидше. Вона займає близько 5:56 місяця нігті відростають нігті на ногах у той час зайняти від 12 до 18 місяців. Загалом, чоловічі нігті ростуть швидше, ніж нігті жінок. Молоді люди та вагітні жінки також швидко зростаючі нігті.

“Пори року і погода також впливають на зростання нігтів. Нігті ростуть швидше в теплому кліматі і в денний час, ніж у холодному кліматі і в нічний час. Нігті ростуть з різною швидкістю на обох руках. Якщо ви правша, нігті на правій руці буде рости швидше, ніж нігті на лівій руці, і навпаки. Світло травми, як друкувати на комп’ютері стимулює ріст нігтів. Ну, цей вид травми більше схоже на масаж насправді “, сказав, що люди на нігті догляд tips.com.

Нігті відображають стан здоров’я людини. Коли ви хворі, це безперечно показати у ваших нігтів. Одна з найпоширеніших проблем нігтів оніхомікоз, грибкова інфекція нігтів, які можуть зробити ваші нігті потворні і деформовані. Щоб запобігти цьому, піклуватися про ваших нігтів промиванням і сушінням їх ретельно, носити добре провітрюваної взуття та синтетичні шкарпетки, які вбирають піт, і використовуючи хороший порошок ногою.

Для видалення стійких і соромно грибкових інфекцій нігтів, спробуйте Somasin AFS, безпечні та ефективні трав’яні формули, яка проникає глибоко в нігті і навколишніх тканин, і зміцнює імунну систему для відновлення нігтів ‘здоровий вигляд і блиск.