Історія купання (частина 1)

Римляни славилися своєю ванни. Вони включені гарячі і холодні кімнати, і середні температури розвалившись номери з різних додаткових послуг, таких як харчування, фізичні вправи вина і / або персональні тренування пропонуються. У різні моменти історії, лазні були розділені за статтю, а в інший час купання була змішаною.

Це було так цікаво читати, що люди використовували для відвідування термальних ванн не тільки в лікувальних цілях, але і «тікати від мороку, шукати розваг і думати ні про що, крім як жити в своє задоволення і насолоджуватися їх задоволень.”

Це і привело мене, щоб дізнатися більше про те, де слово «спа» походить від. Очевидно є 2 теорії: По-перше, “спа” є абревіатурою латинської фрази “Salus Aquae за” або “здоров’я через воду”. Друга теорія говорить, що слово «спа» походить від бельгійського міста “спа” відомі з римських часів своїми ванни, які також є синонімом англійською мовою з “місця повинні бути відновлені і побалувати”.

Таким чином, думаю, його сейф, щоб припустити, що люди були підкреслив, ще до 1600-х років і була їх версія нашого сучасного оазисами день.

Щоб “на води”, і поправити своє здоров’я, створити враження від спа на дому з використанням, що, можливо, використовувалися в римських лазень ….. Лаванда замовити або лаванди ванну з піною або лаванди масляній ванні.