як зберегти ваш красивої шкіри

У модернізованому сучасному світі і повсякденному житті, Є незліченна кількість ворогів, які заважають нам з красивою шкірою. Кілька основних з них є стрес, ультрафіолетові промені, запор, нездорової їжі, нестача сну, але цей список можна продовжити. Важко точно визначити точну причину, що прискорює старіння шкіри, але, слідуючи пунктів нижче, ваша шкіра може бути здоровою і стверджують, що яскраві світіння якої буде заперечувати вашу шкіру від старіння швидше, ніж варто було б.
1. отримати достатній відпочинок і сон

sleepGetting висипатися не тільки забезпечує достатнє харчування і кисень для нашої шкіри, але це безперечно необхідно, щоб обидва наших відновлення тканин шкіри і відновлення від втоми. Для того щоб зберегти здорову і красиву шкіру, щоб виглядати молодше, важливо висипатися. Кращий час для сну, і для нашого тіла і шкіри для відновлення між 10 вечора і 2 ранку, тому що виробництво крові до нашої шкірі дуже активно в цей час.

2. збалансований раціон харчування

Це неможливо, щоб мати красиву шкіру, не будучи здоровим. Харчування має бути багато харчування для поліпшення і підтримки здоров’я і краси шкіри. Вуглеводи, жири, білки, мінерали і вітаміни і т.д. все повинні бути прийняті. Вітаміни особливо є життєво важливим харчуванням для підтримки активної функції шкіри, тому переконайтеся, що ви отримуєте достатньо вітамінів зі свого дієтичного харчування food.balanced-

Кров також містить луг, тому дуже важливо, що належний рівень лужної зберігається. Якщо кислота в лужному співвідношення в крові підвищується вище нормального ставленням 20:80, наша шкіра буде втрачати свою життєздатність через накопичення токсичних речовин. Це дуже важливо, щоб співвідношення кислот до лугів підтримується і ми можемо зробити це шляхом споживання фруктів і овочів, які містять багато лугу.
3. зверніть увагу на своє тіло щодня

Наша шкіра насправді відмінний інструмент або міра нашого загального здоров’я, бо оперативно реагує на стан нашого тіла. Колір нашої шкіри обличчя може змінитися, і наш загальний колір шкіри втратить свій блиск від таких речей, як перевантаженнях, безсонні, поганий дієти, запори і анемія. Кишкові проблеми також можуть привести до ряду проблем шкіри. Наша шкіра також негайно реагувати на проблеми в секреції статевих гормонів.
4. регулярні фізичні вправи

exerciseThis є не просто. Якщо ми не рухаємося ми в кінцевому підсумку, як іржаві старі автомобілі залишилися на багато тобто наш організм не буде функціонувати належним чином, або це може бути важко навіть пересуватися. Головне, щоб здійснювати на основі стану організму кожної людини незалежно від віку. Це не повинні бути екстремальними видами кардіо. Прогулянки, вигин, розтягнення та інші види діяльності руху все робити чудеса.

5. догляд за шкірою

особи-maskWe повинні інвестувати наш час, щоб піклуватися про нашу шкірі, щоб оновити від пошкодження casued від факторів навколишнього середовища. Крім того, важливо зберегти нашу шкіру ясно секреції, тривале застосування косметики, бруду і т.д. Застосування основа під макіяж також захищатиме вашу шкіру від зростаючих ризиків ультрафіолетових променів і сухості у зв’язку з кондиціонерами і обігрівачами.