фільтрується проти води в пляшках

Більшість людей знаходяться під помилковим припущенням, що вода в пляшках перевершує фільтровану воду. Це був, звичайно, у мене склалося враження, поки я не досліджував різницю між крана, бутильованої та фільтрованої водою.

Тепер я, звичайно, не визнати, що водопровідна вода є чистою формою питної води. Залежно, де ви живете, він містить свою частку забруднень і домішок. У кращому випадку, FDA США намагається встановити і забезпечити дотримання мінімальних стандартів здоров’я та безпеки для споживання. Трохи води з-під крану не дуже приємний смак, і це одна з причин, чому я майже ніколи не пити. Так що залишає або фільтровану або бутильовану воду в пріоритетним джерела питної води для більшості з нас.

Враховуючи відмінності між пляшках і фільтрована вода була досить сюрприз. Моє сприйняття весь час було те, що все упаковано в кристалічному пляшка була в чистому вигляді і відносно дешево. Те, що я виявив, було зовсім не це.

Вартість насправді є важливим чинником в індустрії бутильованої води. У той час як пляшечка може бути підібраний за ціною нижче двох доларів, вартість виробництва і розпоряджатися цій пляшці просто приголомшує. Американців в даний час споживають більше 8,6 млрд. галонів води в пляшках або приблизно 21 галонів води в пляшках на душу населення в рік. Це становить понад 50 млрд пляшок води щороку, згідно Вікіпедії.

Те, що багато пляшки також додати до величезних витрат для навколишнього середовища. Навіть з швидкість рециркуляції ці пластикові пляшки в трохи менше 25%, багато з пластику або Поліетилентерефталат (ПЕТ) закінчується в вашому місцевому полігоні. За оборони природних ресурсів Ради (NRDC) існує значний вплив на навколишнє середовище, пов’язані з виробництвом, транспортуванням та утилізація води в пляшках. Справді, під час 2oo6, вода в пляшках відправлені до Каліфорнії з Фіджі склав 2500 тонн глобального забруднення потепління. NRDC також стверджує, що в 2005 році, наші звалища було 2000000 тонн ПЕТ скидали в них.

Там також може бути небезпечно для здоров’я, пов’язані з водою в пляшках. У недавньому дослідженні, проведеному НЦРР тестування безпеки води в пляшках, вони виявили, що приблизно 25 відсотків фактично може бути вода в пляшках крана. Приблизно 22 відсотків з тих брендів проходять перевірку NRDC, хімічне забруднення був присутній. Крім того, пластикові пляшки можуть навіть вимиватися хімічних речовин, відомих як фталати, які можуть викликати гормональні порушення у чоловіків і жінок. На жаль, FDA не змогли встановити правових принципів про контроль цих хімічних речовин у воді в пляшках.

Якщо ризик для здоров’я споживання бутильованої води не передумаєш, може бути, той факт, що 25 відсотків усіх проданих воду в пляшках не більше ніж дорогий упакувати водопровідної води. Слідчий журналіст Джон Stossell, побіг виставить на “20/20” ABC в 2005 році, яка включала випробування смаку води в пляшках і Нью-Йорку водопровідної води. Те, що він виявив, було великим сюрпризом. Жителі Нью-Йорка склали рейтинг найдорожчих пляшках мертва вода останнього в результатах. Водопровідна вода насправді займає десь в середині в той час як найдешевший “великому магазині коробки” вийшов на перше місце. Незважаючи на це, результати показали, що вода в пляшках не було практично не відрізняється від водопровідної води, коли він припав до смаку. Великим шоком було те, що це може коштувати в 500 разів більше, ніж витрати на воду з-під крана!

Це підводить мене до фільтрованої водою. Якщо ви схожі на мене, ви б до цих пір вважають за краще пити воду, яка пройшла через якийсь процес очищення. Але ви не хочете витрачати багато грошей на потенційно небезпечних бутильованої води. Фільтрованої води системи фільтрації, які використовують вуглець і зворотного осмосу (RO) очищення подає кращі системи можна купити за гроші. Ці системи значно покращують смак і видалити майже кожну хімічну і забруднень з водопровідної. Я отримую багато комфорту, знаючи, що моя система очищення води є в моїх руках і є ефективним і окупає себе як у короткостроковій і довгостроковій перспективі. І я також можете бути впевнені в тому, що я скоротив мою особисту вплив на навколишнє середовище.