п’ять речей, щоб розглянути перш, ніж мати пластична хірургія

Пластична хірургія може бути відмінним способом, щоб поліпшити свій зовнішній вигляд, збільшують впевненість в собі і отримати свіжий погляд на життя, але це, AOS важливо пам’ятати, що вона мобільного, АОТ підходить для всіх. Маючи пластична хірургія є серйозним рішенням, і це, безумовно, мобільного, АОТ вибір, який слід сприймати легковажно. Для того, щоб вирішити, якщо косметичної хірургії є правильним для вас, важливо розглянути ряд різних питань, перш ніж зважитися. Витратьте деякий час на вивчення ваших варіантів, обговорити ваші проблеми з кваліфікованим пластичним хірургом, розмірковують про тебе наступні п’ять факторів, перш ніж ви вирішите зробити пластичну операцію.

1. особисті очікування

Що ви очікуєте отримати від необхідності пластичної хірургії? Завжди пам’ятайте, що операція ніколи не буває швидких рішень для життя, AOS проблем. Увійшовши в процедуру з вірою в те, що він буде різко змінити своє життя може призвести до розчарування, розчарування і навіть депресії. Ваша мета повинна мати реалістичні очікування про те, що пластична хірургія дійсно досягти. Якщо ви намагаєтеся, щоб виглядати молодше або виправити усвідомлені недоліки, ніколи не думайте, що просто мати хірургії, Äúmagic кулі, AU, яка вирішить ваші проблеми.

2. фізичне та емоційне здоров’я

Перед будь-який вид пластичної хірургії, ваш загальний стан здоров’я будуть ретельно оцінені. На додаток до вашого фізичному здоров’ю, ви лікар також розгляне ваше психологічний та емоційне благополуччя. Особи, які страждають від депресії або інших психічних захворювань, як правило, не вважаються хорошими кандидатами для пластичної хірургії. Перш ніж ви вирішите зробити пластичну операцію, подумайте про вашому власному фізичному та емоційному здоров’я. Ви взагалі здорові? Ви емоційно готові мати справу з наслідками пластичної хірургії? Обговорити обидві ці важливі питання з лікарем, щоб визначити, якщо ви є гарним кандидатом для пластичної хірургії.

3. коштувати

Загальні витрати на процедури пластичної хірургії як раз може бути вирішальним фактором для багатьох людей. Планова операція, як правило, не покриваються страхуванням, а це означає, що вам потрібно, щоб фінансувати процедуру самостійно. У той час як є багато різних варіантів фінансування для косметичних процедур, необхідно серйозно задуматися над тим, чи є операція вписується в ваш бюджет і вашого способу життя.

4. Хірург кваліфікацію та повноваження

Для досягнення найкращих результатів, це абсолютно необхідно, щоб вибрати пластичного хірурга, який кваліфікованим і досвідченим. Є багато способів, щоб знайти хорошого хірурга, в тому числі просять направлення від області лікарі та лікарні. Після того як ви були передані зокрема лікаря, перевірте його кваліфікації та облікові дані з вашими державами медкомісія ліцензування. Потім графік консультацій зустрічі, щоб обговорити ваші варіанти. Як ви говорите до лікаря, задайте собі кілька ключових питань. Чи лікар пацієнта мають хороші навички? Чи відчуваєте ви себе комфортно говорити про різні процедури з лікарем? Він або вона повністю пояснити можливі ризики та переваги процедури ви розглядаєте? Всі ці фактори можуть відігравати важливу роль у вашому рішенні, тому завжди не поспішати, щоб повною мірою враховувати кваліфікацію і повноваження кожного потенційного хірурга.

5. час відновлення

Час, необхідний для відновлення від конкретної процедури також може відігравати велику роль у вашому рішенні, щоб отримати пластичної хірургії. Кожна процедура може значно варіюватися. Деякі процедури потрібно всього кілька годин часу на відновлення, перш ніж ви можете повернутися у велику частину своєї звичайної діяльності, в той час як інші процедури можуть тижнями вимагає часу на відновлення. Вам потрібно визначити, як багато часу ви перебуваєте в стані дати до процесу відновлення. Відновлення є невід’ємною частиною процесу пластичної хірургії, і не в змозі слідувати вашим лікарем, AOS замовлення можуть серйозно підірвати ваше остаточних результатів.

Завжди дослідження кожної процедури ретельно і обговорити ваші варіанти зі своїм лікарем для того, щоб прийняти рішення, яке підходить саме вашим індивідуальним потребам.