збільшити потужність ватяні диски

Ви можете використовувати ватяні диски кожен день для вашого догляду за шкірою та косметичні краси. Але, більшість з вас можуть просто використовувати ватяні диски, щоб ввібрати ваші тонера і нанесіть на обличчя. Якщо так, то ви не в змозі максимізувати функцію потужності вашого ватяні диски. Давайте зрозуміємо, як ми можемо використовувати ватяні диски по-різному.

Загалом, ви можете знайти бавовна і неткані подушки на ринку. Бавовняні, товсті і м’які. Поглинати потужність для бавовняні, не так сильні, як неткані з них. Якщо ви використовуєте бавовняні, для застосовувати тонер, ви, ймовірно, потрібно більшу кількість. Бавовна з них є кращим вибором для очищення кутикули або маску.

М’які ватні диски не завжди краще. Ви повинні вибрати ті, які зроблені з натуральних матеріалів. Так що буде волокно не залишили на вашому обличчі і пори не будуть забиті.

Ватні диски можуть допомогти вам застосовувати тонера на обличчя рівномірно. З дослідження японського косметичного бренду Shiseido, то краще використовувати від 1,5 до 2 мл кожен раз. Шкіра навколо очей дуже ніжна, просто натисніть і утримуйте тонера просочені ватні диски навколо очей. Кутикули легко накопичується навколо щоки і область кістку щелепи. Ви можете акуратно очистити (натяжної дії) для видалення кутикули. Використовуйте товстий ватяний тампон, щоб ввібрати тонера, натисніть і утримуйте навколо рота і в області підборіддя.

Ватні диски завжди використовуються з лосьйоном, а також. Нанесіть лосьйон з ватяних дисків допоможе вам дістатися до всіх важкодоступних важкодоступних районах, як навколо вашого носа. Візьміть трохи лосьйону з вашим ватяні диски і натисніть на вашу область щоки. Це дійсно допомагає натискання натисніть лосьйон в шкіру. Для області навколо очей, рекомендується використовувати ватяні диски близько 5 мм завтовшки. Додати кілька крапель води і лосьйону очі ватяні диски. Вода допомагає оку виливатися з лосьйону.

Багато з вас можуть зіткнутися з проблемою вугрів. Не рекомендовано видавити вугри як пори можуть отримати запалення. Ви можете поніжитися ватяні диски тоніком і помістити їх на свій Т зоні. Це допомагає пом’якшити кутикулу. Тоді ви можете простим м’яко очищають ваші вугрів.

Оскільки більша частина бавовни колодки з товщиною 5 мм. Ви можете використовувати їх для ваших догляд. Замочіть ватяні диски тоніком або іншим зволожуючим кремом. Потім відірвати ватним тампоном в 5 до 6 частин і ви можете застосувати їх до різних частин вашого обличчя.