домашній лосьйон – натуральне молоко кіз лосьйон

Природничі саморобні лосьйон, зроблений з молоком кози, набагато краще для шкіри, ніж комерційні лосьйон. Чому? Це набагато краще за багатьох різних причин.

Деякі комерційні Лосьйони можуть, насправді, допомога в висихання шкіри. Домашній лосьйон, що містять молоко кіз, допомагає зволожувати шкіру. Козячого молока служить буфером, робить шкіру дуже близька до свого природного рН. Він має, природно, привертає вологу властивостями.

Деякі комерційні лосьйони стверджують, що допоможе вам виглядати молодше або відбити молодь. Як правило, це просто комерційний обман, так що не попалися на цю вудку. Деякі з цих комерційних лосьйонів може бути дуже дорогим. Ви можете залишити ціле стан намагаються з’ясувати, який лосьйон дійсно працює. Останні наукові дослідження показали, що молоко кіз СНІДу в регенерацію колагену під шкіру, заперечуючи деякі з видимих ​​ознак старіння. Кози молоко містить омолоджуючі властивості.

Комерційна лосьйон може містити інгредієнти, які є занадто жорсткими або шкідливі для шкіри. Ці інгредієнти можуть руйнувати хаос на шкірі. Шкіра може почервоніти, набухають, записуйте, свербіж або є інші алергічні реакції. Деякі люди мають алергічну реакцію на сильних ароматів. Домашнє натуральне молоко кіз лосьйон містить м’які та ніжні, натуральні аромати. Деякі з цих лосьйонів виготовляються з м’ятна олія, лавандова олія, сира олія ши, цитрусові аромати або більше. Ці м’які та ніжні лосьйони мають натяк на аромат. Аромати не дуже сильні або переважною.

Козячого молока лосьйон доступний в якості Au природних лосьйон, без додавання ароматизаторів. Це домашній лосьйон без запаху. Ця саморобна продуктів по догляду за шкірою, особливо, добре для людей з чутливою шкірою або тих, з високою швидкістю аромат алергії.

Комерційна лосьйони можуть містити різкі або шкідливих консервантів називається парабенів. Парабени клас хімічних речовин, які використовуються в багатьох комерційних продуктів, включаючи комерційні зволожуючі креми. Їх метою є видалення бактерій і протигрибкові властивості, як консервант. Парабени стають все більш спірними, однак. Деякі дослідження показали результати, які побічно підтримують кореляції наявності парабенів і виникненням раку молочної залози. Вважається, що парабени можуть мігрувати в тканини молочної залози і форми пухлин. Домашнє молоко кози Лосьйон містить парабенів консервант. Це тримає лосьйон безпеки від біологічного забруднення.

Ця саморобна продукт догляду за шкірою слід зберігати в прохолодному місці, як і номери з кондиціонером. Зберігання козяче молоко в теплому приміщенні не рекомендується, оскільки може відбутися Згірклість швидко. Рекомендується використовувати цей продукт протягом шести місяців. Термін зберігання цієї саморобки догляд за шкірою може продовжити, якщо закритій упаковці зберігається в холодильнику, але не використовувати цей продукт за рамки одного року з дня покупки.

Використання домашнього козячого молока лосьйон вигідно у багатьох відношеннях! Людям з сухою шкірою, сухий зудить шкірою, жирної шкіри, чутливої ​​шкіри, лущення шкіри, і насолоджуватися її більше, природно, зволожуючими властивостями. Це не рідким, жирної або важкої на шкірі. Це легкий типу лосьйону, який заспокоює, пом’якшує і зволожує шкіру. Натуральне молоко кіз лосьйон здоровий і поживний для шкіри.

Досить витрачати свій час і гроші, використовуючи комерційні лосьйони, коли вони можуть бути занадто суворими або шкідливі для вашої шкіри. Замість цього, відкрити для себе здоровий, природний, за допомогою альтернативних саморобний лосьйон для тіла. Натуральне молоко кіз лосьйон є кращим домашнім лосьйоном навколо!