герпес і герпес – як вони пов’язані

Хоча більшість людей не мають поняття про те, першому, що викликає герпес, вони знають, що існує зв’язок між генітальний герпес і герпес. Виразки на і навколо губ викликані вірусом, що проживають у вашому тілі, як відомо ВПГ-1. Герпесу обумовлена ​​дуже схожий вірус під назвою ВПГ-2. Вони ведуть себе дуже схоже манери. Ви побачите, що у вас буде час, коли у вас є спалахи та інші часи, коли ви будете абсолютно чудово. Це просто природа способу вірус працює. Я хотів взяти час, щоб поговорити з вами про герпес, герпес і як вони співвідносяться один з одним.

Обидва ВПГ-1 і ВПГ-2 вірусу не мають ніякого лікування. Я знаю, це звучить страшно для більшості людей, але це правда. Вірусів не так вже й погано, хоча. Наприклад, ВПГ-1 заразив близько 80% людей, тому більшість людей мають вірус в них. В основному ці два віруси не може бути вилікуваний, тому що вони ховаються в нервових клітинах нашого тіла. Коли захисні сили організму боротися з вірусом, вони будуть руйнувати інфіковані клітини, але коли вірус заражає нервових клітин ви не можете знищити їх, не викликаючи значного пошкодження тіла. Саме тому немає ніякого лікування для вірусів.

Є певні речі для герпес і герпес, що ви можете зробити, щоб зупинити їх виникнення. Це вірус, так що ваша імунна система, що запобігає їх. Чим сильніше ваша імунна система, ніж ваше тіло змусить вірус жити в сплячому стані. Ви можете досягти кращого імунну систему, правильно харчуватися і вправи на регулярній основі. Життя здорового способу життя є ключем до сильної імунної системи і уникнути цих спалахів.