Як позбутися від врослого волосся в лобкової області

Врослий волосся в лобкової області обумовлено лобкових волосся, який огинає назад або росте боком в шкіру. Як правило, лобкові волосся росте з зовсім від лобкових волосяних фолікулів, але коли врослі волосся блокувати волосяні фолікули, прищі можуть розвиватися разом з почервонінням навколишньої шкіри. Лобкових прищі, як і всі інші типи прищів, хворобливі, свербіж і може залишити шрами, якщо ви недбало.

як же врослого волосся в лобкової області викликали?

Причина номер один врослого волосся в лобкової області гоління з посереднім лобкових бритви. Якщо ви плануєте використовувати для гоління як довгостроковий метод для видалення лобкових волосся, ви повинні інвестувати в твердому лобкових бритви. Лобкові видалення волосся методи, як віск і вищипування може також викликати врослі волосся, поки волосся відрізані під шкірою.

Інші причини врослого лобкових волосся включають в себе:

– Тісної нижньої білизни або штанів
– Суха шкіра
– Курс, кучеряве або жорсткі волосся
– Лобкової волосяних фолікулів, які блокуються з клітинами масла або мертвої шкіри

позбутися від врослого волосся в лобкової області

Поширеним і ефективним для лікування в домашніх умовах врослого волосся, які я знаю пов’язано із застосуванням гарячої тканиною або гарячого компресу на уражені області, щоб зменшити запалення. Після нанесення гарячого матеріалу на врослі волосся лобкової протягом декількох хвилин, лобкові волосся під шкірою повинно пом’якшують і піднятися над шкірою. Якщо волосся не поверхні, повторіть спробу через кілька годин або в інший день, як це, можливо, не виросли достатньо довго, але ніколи не намагайтеся втиснути або копатися волосся так як це може викликати кровотечу і постійних рубців.

Як тільки ви побачите, трохи врослого волосся на поверхні шкіри, використовуйте пару стерилізувати пінцетом, щоб позбутися від волосся. Мийте лобкової області, сухе рушник і застосовувати деякі антисептичний крем для запобігання інфекцій.

Якщо виходить з врослі волосся звучить не дуже привабливим для вас, ви можете придбати деякі крему для видалення волосся з вашого дерматолога чи аптеку, яка здатна розчиняти врослих лобкових волосся нижче вашої шкіри, не дратуючи шкіру в лобкової області.

3 заходів обережності під час відновлювального періоду

Ви повинні намагатися не носити будь-які жорсткі нижню білизну або брюки, перш ніж всі ваші врослі волосся зажили. Якщо ваш лобкової області розвивається врослих лобкових волосся в результаті носіння тісного одягу досить часто, ви могли б хотіти купити одяг з м’яких матеріалів або угробити їх все, щоб уникнути вростання волосся.

Лущення шкіри з люфа не є великою ні ні, коли ви врослого волосся на лобку. Scrubbing чутливої ​​шкіри, коли у вас є лобкові прищі тільки зробить їх гірше. Існують спеціалізовані продукти воском для видалення врослого лобкових волосся. Тим не менш, ви не повинні використовувати їх на лобкової області, якщо у вас є лобкові прищі.