Скільки років вже достатньо доросла для контактних лінз

Купівля контактних лінз для вашої дитини є серйозним рішенням.

Вона ніколи не перестає. Якщо дитина носить окуляри, він врешті-решт запитаєте торгувати ними протягом пари контактних лінз. Тоді виникає питання, коли ж дитина достатньо для контактних лінз?

Якщо ви запитаєте десять оптиків і те ж питання, ви можете отримати відповіді, починаючи від 10-років до 16 років. Насправді, відповідь залежить від дитини. Рівні зрілості, спритність, і допустимі рівні для вставки контактних лінз коливатися.

Дитина повинна бути здатний вставки лінз себе і досить відповідальні, щоб тримати їх у чистоті. Мало того, що контактні лінзи брудними незручно, а іноді боляче носити, вони можуть призвести до інфекції очей і / або травм. Навіть не в змозі зробити щось в якості основних, як покласти правильні лінзи в кожне око може призвести до тривалої шкоди.

Іншою загальною проблемою для батьків є вартість заміни втрачених контактів лінз. Це так само просто, як бездумне серветки очі тильною стороною руки втратити лінзи. У той час як одноразові контакти набагато дешевше, ніж вони мали звичай бути, протягом року, замінивши контакти можуть стати набагато дорожче, ніж одну пару окулярів. Крім того, не забудьте чинником у миючі засоби при розгляді питання про покупку контактів.

Один хороший спосіб сказати, якщо ваша дитина готова для контактних лінз полягає у спостереженні, як добре вони піклуються про своїх окулярах. Ви постійно чистити окуляри або нагадуючи їм зробити це? Наскільки добре вони чистять зуби? У вас є, щоб нагадати їм нитка? Якщо це так, є гарні шанси, що вони не готові для контактів.

Володіння контактні лінзи слід розглядати як обряд посвячення, ніби як водіння автомобіля або знайомства. Діти повинні показати себе надійним і досить зрів, щоб взяти на себе відповідальність, перш ніж вони покладені контактів. Не менш важливо, щоб навчити їх, як доглядати за очима та їх контакти. Вони можуть бути в змозі впоратися з відповідальністю, як підліток а може і ні, тільки після їх отримати свої водійські права.