Довідка з прищами

Багато хто думає, що вони знають, що викликає прищі, запалення пори шкіри, що призводить до проблем, таким як вугри, білі вугри або прищі, в першу чергу у підлітків, однак акне також з’являється в більш зрілих людей. Є багато неправильних уявлень про акне, офіційно юнацькі вугрі відомий як вульгарні вугри. А в поясненні, відповідь стає складніше. Прищі запаленої захворювання шкіри, і вона має багато причин, одна з яких бактерії в пори шкіри. Тіло у багатьох відношеннях стає алергія на цей тип бактерій. Це приваблює білих кров’яних клітин для боротьби алергія, і пори забиваються. Нафта виділеннями буде нарощувати і забезпечити підгрунтя для ще більш бактерій. Тоді прищі сформують. Ці червоні шишки нагадують невеликі фурункули, які заповнюють з противним Кот викликаних тіла бореться з інфекцією бактерій.

Там, ймовірно, не ідеальні ліки від прищів, не переростає його, але є ряд речей, які можна зробити, щоб зменшити фізичні ефекти. Можливо, це буде гарний час, щоб відзначити, що ці фізичний ефект може мати більший психологічний вплив на індивідуальному, особливо підлітків. В даний час підлітки хочуть виглядати добре особливо коли вони приходять в тому віці, коли протилежної статі стає для них важливо. Для тих, хто прочитавши цю статтю, що не відчуває, що підлітки хочуть, щоб добре виглядати просто подивитися на кількість часу, підлітки можуть провести, дивлячись у дзеркало.

По-перше, пам’ятайте, що протягом багатьох років, люди думали, що акне було викликано низьким рівнем гігієни і при вживанні в їжу певних продуктів. Смажена їжа і шоколад були особливо звинувачують у акне, ймовірно, тому що підлітки їдять смажених продуктів і шоколаду. Там немає ніяких наукових доказів, що пов’язують дієту до акне. Крім того, в той час як особиста гігієна важлива і хороша річ, за миття може пошкодити шкіру і фактично роблять акне гірше. Хороша гігієна і правильне харчування не зашкодить, і вони могли б тільки допомогти небагато. Крім того використання косметики, що не закупорює пори, але може принаймні, допомагають організму не роблять акне гірше

Процедури, які вбивають бактерії, що викликають акне включали використання антибіотиків, як тетрациклін, доксициклін та minocyclne, які приймаються перорально. Також місцеві антибіотики або бактерициди, як перекис бензоїлу або еритроміцин може допомогти. Бактерії також відомий як “П. вугрів”, проте стають стійкими до антибіотиків в кінці кінців. Однак перекис бензоїлу, окислювач, здається, не породжувати опір бактеріям. У той час як акне повернеться, це короткострокові і тимчасові лікування і застосовується місцево.

Пілінг шкіри також можуть допомогти. Цей метод може бути зроблено за допомогою тканини або рідини скраб, або за допомогою деяких хімічних речовин. Хімічні отшелушивающие речовини включають саліцилову кислоту і гликолевую кислоту. Обидва ці агенти викликають лущення верхнього шару шкіри, що запобігає накопиченню мертвої шкіри, яка блокує пори, коли в поєднанні з маслом. Це, у свою чергу, робить живильним середовищем для бактерій.

Інший на позабіржовому засіб саліцилова кислота, яка пом’якшує шкіру і позбавляється від мертвих клітин шкіри, які в свою чергу очищає пори. Багато продуктів для вмивання обличчя містять цей інгредієнт. Також сірка, що міститься в багатьох позабіржовому продуктів, добре працює для багатьох людей. Іншим продуктом є гліколева кислота, яка знаходиться в омолоджуючі продукти, а також акне ліків.

Є також цілий ряд природних засобів, які можуть боротися з акне і бактерії, які викликають його. Олія чайного дерева набирає популярність. Він вбиває бактерії, а також зменшує почервоніння і запалення. Він працює так само, як перекисом бензоїлу, але викликає менше роздратування шкіри, і відображається з історії здорової їжі.

Голковколювання використовується деякими і, як вважають, щоб полегшити гормональним дисбалансом N тіла. Ті, хто використовують голковколювання також зазвичай пропоную зміни способу життя та зміни N дієти, у тому числі скорочення на молочні продукти.

Світлова терапія інше природне засіб для боротьби з бактеріями, який має багато прихильників. Багато людей вважають, що бактерії, яка викликає акне нечутливі до світла у синій довжини хвилі світлового спектру. Світлова терапія засобами сяючий синій світло на пацієнта протягом п’ятнадцяти хвилин в той час, два рази на тиждень, як правило, протягом чотирьох тижнів. Це лікування може бути витрати, працює близько $ 150 за лікування. Не всі пацієнти мали гарні результати, але у деяких є. Крім того, оскільки світло в цій довжині хвилі не є шкідливим для шкіри, немає ніяких побічних ефектів або After Effects.

Боротьба з бактеріями, що викликає акне має серйозною проблемою для багатьох медичних працівників, і, звичайно, з часом вони знайдуть більше і краще способи зробити це. У той же час, лікування перераховані тут, можуть допомогти багатьом людям.