шарами додати обсяг ваших прямих зачіски Sedu

Крім того, що одним з найпопулярніших зачісок цього сезону, Седу зачіска являє собою реальну проблему для будь-якого стиліста чи перукаря. Як зробити зачіску, яка прямо не виглядатиме як плоска купа сіна, але тече м’яко в прямому замки, і зберігає форму і обсяг протягом тривалого часу?

Існують, звичайно, кілька способів, щоб додати об’єм. Вони включають в себе розширення, різні види укладання волосся, а також різні типи назад розчісування. Але найпростіший і менш шкідливі для вашого волосся є використання шарів.

Розшарування в зачіску означає скорочення ваші волосся так, що не існує двох волосся однакової довжини. Розшарування можна зробити ножицями або бритвою. Це вимагає великих навичок від стиліста, але результат додатковий обсяг вашої зачісці.

В обсязі Sedu зачіски дуже багато значить, тому що деякі люди мають прості прямі зачіски. Більшість зачіски Sedu знаменитості представляють брудні або злегка хвилястою сексуальні зачіски. У таких випадках обсяг тільки додає до загального образу зачіску.

Наприклад, Дженніфер Еністон, яка рішуче виступає проти розширення через її власного невтішним, моди шаруваті, надзвичайно Седу стрижку, яка створює загальний образ заманливо і чудова жінка.

Отже, як зробити стрижку Седу використанням шарів? Ось три ідеальних кроків, які допоможуть вам додати обсяг ваших волосся:

Крок 1: Оберіть довжину зачіски

Це дуже важливо, коли мова йде про шаруватої стрижки. Загальна довжина ваша зачіска являє собою максимальну довжину шарів.

• При розгляді цього питання, переконайтеся, що ви вибираєте довжину є кращим для вашого типу волосся, форми обличчя і текстуру волосся.
• Ви не можете мати довгі стрижки, якщо ваші волосся дуже тонкі, або ви будете стикатися посічених кінців через відсутність харчування і велика кількість стилів продукт, який ви повинні будете тримати волосся від Мессінг в найменшому вітрі.
• Якщо у вас товсті і жорсткі волосся, середньо-і довгостроковій шарів допоможе вам зробити ваші волосся виглядає тонше і гладше.

Так, правильно підібрана довжина для вашого шаруватої стрижкою є першим кроком до створення казкової прямі зачіски Sedu.

Крок 2: бахромою чи ні бахроми

Багато хто з нас будуть здивовані фанкі зачіски, мало хто з нас наважився спробувати їх, але майже всі мали чудове враження ріжучого краю дивним чином.

Бахрома, або чубчика, дає незліченні можливості висловити індивідуальність. Асиметричні або бічній типи маргінальних забезпечити стилісти з натхненням для створення відомих зачіски знаменитості. Холлі Беррі в «Жінка-Кішка» або Джессіка Альба в «Фантастичної четвірки» стороні спорту і асиметричні бахромою і виглядають просто фантастично.

Тому, перш ніж почати, щоб пояснити які зачіски ви хочете пам’ятати, щоб вирішити, чи дійсно ви хочете мати чубок. Це буде легше для вас і вашого стиліста.

Крок 3: зробіть шаруваті зачіски Sedu

Тепер, після того як ви завершили два попередні кроки, пора приступити до ріжучої себе. Обов’язково повідомте свого стиліста:
• Яка мінімальна довжина волосся шарів, які ви хотіли б мати;
• Яка мінімальна довжина каркасною коси ви вважаєте підходящим для вас;
• Як ви хочете, щоб ваша зачіска подивимося в кінці. Тут ви повинні мати на увазі загальний імідж зачіску. Було б краще для вас є фотографії зачіску ви хочете. Наприклад, зачіска Дженніфер Еністон з третього видання “друзів”.

Таким чином, щоб додати обсяг ваших прямі зачіски Sedu так само просто, як один, два, три. Переконайтеся, що ви будете дотримуватися цих три перевірених кроків, описаних вище, і ви отримаєте найкращий шарувату стрижку сезону.