особи Ексфоліант-косметичні набори, що відродити і оновити ваш особовий клітини

Введення в атмосферної бруду, бруду та забруднюючих речовин на регулярній основі може значно впливати на вашу текстуру тіла і зовнішності. Головна Exfoliants обличчі – особі ExfoliantsExfoliation вдихає життя у ваших клітинах епідермісу. Основний принцип Пілінг є видалення відмерлих клітин шкіри. Це завдання успішно виконана з використанням як механічні, так і хімічні методи обробки. Ці особи Пілінг є фундаментальними компонентами “Anti-Aging кори зцілення». Вони зніміть непотрібні клітинні мембрани і створюють світла шкіра.

У цій статті розглядаються найгарячіші exfoilants, які, в моді в наші дні. Ці косметичні набори присутні у всіх магазинах по догляду за шкірою.

1. очищення в’язким
Це в’язке включає водорості, ехінацея, зелений чай і сік листя Екстракти арніки. Цей трав’яний продукт підходить для всіх типів шкіри. Вхідні інгредієнти цієї косметичної дарував з антисептичним, цілющими властивостями. Миючий засіб очищає ваш фолікулів шкіри, змушує вас кора м’яка і регулює функції сальних залоз і сальних залоз.

Це ефективний агент запобігає шкіру від отримання збезводненої. Він управляє вашої жирної шкіри і перешкоджає накопиченню пилу і бруду.

2. ромашки мікро-дерма крем стирання
Цей відлущуючий скраб *** Крем проти зморшок є життєво важливим компонентом “шліфовка лікування”. Вона відшаровується декана клітин епідермісу, зменшує глибину зморшок і зменшує зморшки. Цей декоративний матеріал виготовлений використовувати фруктові ензими, жиророзчинні вітаміни, екстракти трав і морських солей. Ця формула перевіряє мікробної руйнівного впливу УФ-променів. Він пом’якшує шкіру, оберігає шкіру від засмаги і зменшує прищі наростів.

Напрямки використання Scrubs
– Візьміть невелику кількість продукту і застосовувати його в перерахунку на вологу особа.
– Закрийте очі м’яко.
– Акуратно протріть її, в круговій моделі, принаймні п’ять хвилин.
– Уникати контакту з очима.
– Залиште на деякий час.
– Ретельно сполосніть його холодною водою.

заходи безпеки
– Використання відповідно до інструкцій.
– Чи не застосовувати його на чутливою і пошкодженої шкіри.
– Чи не використовувати його у випадку, якщо ви страждаєте від шкірних захворювань.
– Не використовуйте його після попереднього пілінгу сесії.
– Тримайте його подалі від дітей.

Переваги
– Пілінг роблять ваші риси обличчя з’являються чистіше.
– Після цього ваша шкіра випромінює здорове сяйво.
– Кора стає м’якою і пружною.
– Темний лицьової лінії стають менш помітними.
– Ви шкіра стає живою.

Здійснюючи лікування догляд за шкірою, на регулярній основі, ви можете насолоджуватися здоровою і красивою шкіри. Так, ви повинні спробувати ці продукти, вони є “повинен мати” комплекти вашій косметичці.