нова татуювання школи – перерва від традиції

Татуювання була з людством протягом століть. Вважається, що татуювання почалася ще 6000 років тому. Хоча це цікавий факт, більш важлива для тих, хто розглядає татуювання сьогодні поява нових татуювання школи. Просто те, що нова татуювання школі і як він відрізняється від старої татуювання школи?

Перш ніж ми зможемо зрозуміти нове татуювання школу, ми спочатку повинні визначити, що старі татуювання школи. Як згадувалося раніше, татуювання почалася давно, проте інструменти та методи, використовувані для татуювання були примітивними. Сучасні татуювання не з’являвся з середньовіччя до початку 20-го століття. Після гарного ол Том Едісон винайшов електричну машину гравіювання народження сучасної татуювання, розпочався. На початку 1900-х років подорожують артистів цирку почалася татуювання їх тіла для створення циркового виродка залучення відомих як татуйований чоловік. Це було перше введення татуювання великі групи цивілізованих людей. Йшов час татуювання стала прийняті моряків, злочинців, злочинців, і інші вважаються покровителями низькій стороні життя.

Мистецтво в ті дні був простий і зосереджені на одному образи пункт, як квіти, тварини, герої мультфільмів, хрести, серця, ножі, черепами, і т.д. Був звичайно художній талант застосовувати як до окремого пункту зображень і татуювання стали вельми складні і хитрі. Цей стиль має більш плоску або одновимірну природу і використовує червоні, зелені, золотисто-жовтий і багато чорного, як тільки кольору. Стара школа татуювальник здебільшого уникали і репресіям з боку громадськості і своє ремесло оберталася навколо середньої понять і відносин, темні кольори, важкі тіні і непривітні типів людей.

Десь наприкінці сімдесятих, початку вісімдесятих років, новий рух в татуюванні почалося. З появою кращого татуювання знарядь, створенню кращих чорнила з великою кількістю квітів, а також забезпечення виконання стандартів для чистих і безпечних практик татуювання, нове ставлення почав у державному і серед татуювання художника. Молодого вискочку художників татуювання, не знаючи шляху старі, почали приносити різний стиль татуювання для громадськості. Нові, більш молоді художники татуювання допомагають краще чорнила і устаткування почалося поєднання старих традицій татуювання з їх особистий стиль в моді, яка зараз вважається новим Татуювання школи.

нові татуювання школи

Нові татуювання Школа яскравіше, світліше, більш доброзичливий стиль татуювання. Це шампанське, реалістичні, красиві, а часом майже неприємним. Але те, що робить його, як це, горда, безтурботний, барвисті, і художні в набагато більш складний шлях. Інший аспект нової татуюванні школи є те, що воно бере на 2 або 3 мірних погляд у той час як старі татуювання школи, як правило, плоскі або 1 мірна.

Сучасний стиль татуювання, здається, немає ніякого набору кордоном і в багатьох випадках люди роблять татуювання нетрадиційних (Нова школа) мимоволі. Татуювання сьогодні об’єднати багато хто з старих стилів школі з художньою творчістю, що просто не існувало 30 років тому. Це не рідкість побачити і східних племінних татуювань змішані, або плоский татуювання з тонкою конструкції лінії накладання один на одного. Насправді нова татуювання школі не чотки в його зовнішній вигляд. Те, що ви або я можу вважати, що нова татуювання школа може вважатися Неотрадіціонние або стара школа іншими. Однак ви бачите це, нова школа татуювання величезна відмінність від традиційної татуювання.