мусонних красу і макіяж поради

Це, знову ж таки, що час року, коли мусон наближається. З одного боку, є гарне почуття, що температура понизиться, з іншого боку, є побоювання про те, як піклуватися про вашу шкірі у вологих і вологих сезону дощів. Якщо ви краси свідомих і зробіть кілька простих заходів безпеки, ви можете заощадити багато неприємностей більш поганий шкірою.

Найбільша проблема шкіри під час мусону є грибкових інфекцій. Як Гриб народився в сиру погоду, він легко росте і проникає в шкіру вологою кинути пори. В результаті, людина розвиває свербіж, круглі, червонуваті, лущення плями на тілі, в області пахв і навколо грудей у ​​жінок.

Фонд повинен бути мінімально можливим. Використання тоновані зволожувач є одним з найбільш гарячих рад цього сезону. DOT, яка за вашим щоках, лобі, на підборідді і вниз ніс і суміш назовні з носа для бездоганної обробкою. Звичайно, вибрати бренд, який дає вам SPF 15 для додаткового захисту від UVA високої літа / UVB променів.

Макіяж є кращим другом дівчини. Деякі жінки використовують багато, і деякі використовують трохи, незалежно від ваших уподобань, більшість з нас люблять його і використовувати його на щоденній основі. На жаль, ніхто ніколи не вчить нас, як нанести макіяж і макіяж 101 не викладається в школі, так що ми не можемо дізнатися хороші звички додатків і трюки, які можуть реально змінити ситуацію в тому, як виглядати косметика на нашому обличчі.

Жінки мають різні потреби, у різному віці. Жінка, 25 років не потрібно буде той же обхват, як той, який становить 35 років і старше. Основи макіяжу виявляється в багатьох формах, у тому числі віку ігнорує і більш легкі типи покриття. Важливо вибрати той, який відповідає вашим потребам.

Крім того, є тип шкіри, якщо у вас жирна шкіра вибрати той, який зроблений для жирної шкіри, для сухої шкіри зволожуючий додатково один буде працювати краще і допоможе запобігти проблеми, зазвичай пов’язані з різними типами шкіри.