як зробити піну для ванни з недорогими компонентами

Розкіш замочування в гарячій ванні великий редуктор стрес для багатьох жінок. При додаванні певних ароматів, піну для ванни, і ефірні масла у ванну води, ми можемо створити зовсім спокійного досвіду або енергією, що знову, залежно від продуктів ми використовуємо.

На жаль, багато з ванни продуктів, доступних на ринку пронизані агресивні хімікати, які можуть подразнювати шкіру нашим або навіть причиною інфекції. Ви повинні бути обережні в тому, що ви купуєте і насправді досліджувати ваш вибір продукт ретельно.

Альтернативним варіантом є зробити свої власні продукти ванну. Об’єднавши легко доступних інгредієнтів поряд з вибором ефірних масел, ваш міхур ванна буде сприяти підвищенню м’якості Вашої шкіри, допомогу в зниження стресу, і внести вклад у ваше психічне здоров’я і благополуччя.

які інгредієнти складають домашні ванни міхур?

Давайте подивимося на деякі з інгредієнтів, які ви будете використовувати для змішувати ваші власні домашні формула піни для ванн.

Дистильована вода – Ви можете придбати дистильовану воду в більшості продуктових магазинів. Переваг порівняно з використанням цього типу води в порівнянні з звичайної водопровідної води є те, що хлор, всі мінерали та інші домішки були віддалені від нього.

Рідкий гліцерин – це ясно, густу рідину, витягнуту з тваринних жирів і рослинних олій, а також є побічним продуктом виробництві мила. Його мета полягає у збільшенні вологості і м’якості, а також він допомагає створити бульбашок.

Кастилії мило – цей тип мила був спочатку зроблений з оливкового масла, хоча інші типи масел також може бути використаний, наприклад: кокосовий горіх, мигдаль, пенька, і жожоба.

Ефірні масла – Є багато масел, які мають різні цілі так що вам буде потрібно, щоб дослідити цю область. Для заспокійливий аромат спробувати масла лаванди, рожевого дерева, сандалу, ромашки, і смирну. Деякі з ефірних масел, які можуть допомогти вам почувати себе енергійним і оновленим евкаліпта, м’яти, перцевої м’яти, лимона і масло. Масла, які особливо гарні на пом’якшення шкіри включають мигдальне та кокосове масло.

Простий рецепт ванни міхура

Ось дуже простий і швидкий рецепт, що будь-хто може зробити. Після того як ви це змішується, вилийте суміш у пляшку непорушною. Як це не має ніяких хімічних інгредієнтів, щоб зберегти його, ймовірно, було б з упевненістю сказати, ви могли б зберігати ваш міхур бані протягом одного-двох місяців.

1 кварта теплою дистильованої води
1 бар Кастилії мило, тертий
2 унції рідкого гліцерину
3 і 4 краплі ефірного масла вибору

Змішайте воду і тертий мило разом, поки всі мило не розчиниться. Краще всього використовувати теплу до гарячої води для цього, так як він допомагає мила розчиняються швидше. Додати гліцерин і ефірне масло перемішати акуратно. Це безпечно використовувати для дітей також.

піну для ванни для зимових місяців

Ми всі знаємо, як нещасний отримання холоду або грипу може бути. Ось чудовий рецепт ванну з піною, щоб вбратися, коли ви хворі, так як евкаліпт може допомогти вашому організму боротися з симптомами застуди і зменшити затори.

6 крапель олії евкаліпта
3 краплі олії м’яти
3 краплі олії м’яти перцевої
1 л дистильованої води (з підігрівом)
1 бар Кастилії мило. (4 унції. Bar), тертий
4 унції рідкого гліцерину

Змішайте воду і тертим милом разом, поки мило не розчиниться. Додайте інші інгредієнти, перемішати акуратно, і зберігати в пляшці непорушною.

Жінки славляться завжди бути на ходу, і покласти все інше здоров’я в першу чергу. Просто пам’ятайте, це також важливо, що ви піклуєтеся про себе, а також. Дозволяючи собі розслабитися, що є частиною допомоги. Підготовка свій власний домашній перлова ванна з улюбленими ефірними маслами один відмінний спосіб зробити це. Тепер йдемо, що роман Ви бажали читати, рахувати, що смачно заспокійливі ванни і танути день стрес.