як боротися з хворобливою мозолі

Накопичення мертвих клітин шкіри приводять до мозоля на нозі, яке викликає області для зміцнення і товщають. Вони схожі на проекції ноги. Він має конусоподібний сердечник з точкою, яка може тиснути на нерв нижче викликаючи біль. Це дуже поширених захворювань, що впливають на поради, топи і бічні сторони пальців ніг. Постійні тертя з взуттям призводить до запалених мозолів і деякі мозолі утворюються між пальцями і згадуються як м’які мозолі.

опис

Мозолі з’являються як невеликі насипи містять грубу фірми мертвої шкіри, яка росте між пальцями. Вона має жорсткий воскової ядро, яке поширюється вниз, притискає тканину і нерви під ним, і тим самим викликає біль. Іноді мозолі впливає сумок – заповнені рідиною мішечки, які пом’якшити стику двох або більше кісток, викликаючи роздратування і призводить до бурсит.

Є два типи мозолів – м’які і тверді мозолі мозолі. Найбільш поширений тип мозолі важко кукурудзи. Ці, як правило, викликане через деформацій пальців і погано сидять взуття. Зазвичай такі мозолі розвиватися на верхній і кінчиках пальців і на стороні ноги. З іншого боку, м’які мозолі також відомий як мозоль Molles як правило, викликана порушеннями в пальцях ніг. Іноді він також згадується як поцілунки мозолів.

Мозолів зазвичай викликаються в результаті тиску або тертя на пальцях, який виходить від погано сидять взуття чи високих підборів. Наша шкіра захищає організм, і мозолі утворюються, коли організм намагається захистити від неспокійному регіоні ще більший тиск. Купи мертвих клітин шкіри накопичуються і жорсткі речовини, званого кератином виділяється. Особа, неправильна будова кісток в ногах або деяких типів артриту може також розвинутися мозолів. Ви повинні уникати облягаючі або туфлі на високих підборах, якщо ви не хочете мозолів на ногах.

Кукурудзи ядро ​​ніг і рук зроблені з постійного тиску чи порушень. Вона має кукурудзи образного виступу всередину, на який посилається в якості основних, корінь, нігтів, або насінням. Залежно від місця, це відбувається на шкірі, мозолі можуть з’явитися білий, сірий, жовтий або коричневий колір. З кукурудзи в шкарпетці, вона відчуває себе, як ніби є камінчик у взутті викликає роздратування.

Якщо мозолі запалені, вони стають вельми болючими. Особливо невеликих мозолів. У зв’язку з початковою садна або тертя, бульбашки можуть відбутися. Про ланцюгових тертя або тертя, мозолів або кукурудзяного можуть бути отримані.

викликати

Щільно прилегла взуття, туфлі на високих підборах, обтягуючі панчохи, шкарпетки, деформовані пальці ніг, є одними з основних причин розвитку кукурудзи на ногах. Зазвичай м’які мозолі видно на кісткові виступи, які розташовані між пальцями. Якщо мозолі нехтують можуть виникнути ускладнення, що ведуть до бурсит, а в деяких випадках виразка.

лікування та профілактика

Мозолі можна запобігти і лікувати в ряді простих способів. Перша пропозиція було б носити з взуттям Місце достатньо місця в ніг коробку. Було б краще, щоб уникнути занадто вільно або занадто тісного взуття. Він також повідомив, не носити вузькі ударам або панчохи, щоб забезпечити здорове навколишнє середовище до вашої нозі.

Було б краще триматися осторонь від кукурудзи видалення рішень та лікувальні прокладки. Крім того, розчин може призвести до дискомфорту і роздратування. Люди з поганою циркуляцією та діабетиків ніколи не повинні використовувати будь-які хімічні речовини для видалення мозолів. Проте, якщо проблема не усунена ви повинні негайно звернутися до ортопеда.

Є багато препаратів кислоти, які доступні для мозолів і натоптишів. Одним із широко використовуваних рішень являє собою суміш молочної кислоти, саліцилової кислоти і колодієм (Salactic фільм, Duofilm і Viranol). Є кілька більш-позабіржовому продукти, такі як трихлороцтової кислоти, які використовуються для лікування.

питання задавати свого лікаря

Що було б кращим способом для лікування мозолів?
Скільки часу потрібно для повного курсу лікування?
Є застосування кислоти підходить для всіх?
Скільки і як часто слід застосовувати препарат?
Що є кращим способом запобігти запалення мозолів?
Чи є операція необхідна для лікування?