природних секретів краси – 7 способів привести до пошкодження шкіри

Коли-небудь чули відомих виробників косметики сказати щось на зразок цього? ” Якщо шкіра не має жодних проблем, то він ніколи не буде потрібен спеціальний крем з екзотичними морськими водоростями “. Вони хочуть, щоб спробувати свої дорогі косметичні незалежно від здоров’я шкіри. Як ви будете читати в цій інформації, це вид легко , щоб зберегти шкіру здоровою і красивою без використання дорогих продуктів.

Тримайтеся подалі від 7 промахів нижче, і ви можете в кінцевому підсумку на шляху до здорової, молодої шкіри. Секрет чудової шкіри надають шкірі правильний вид допомоги.

Це мрія багатьох дам, щоб мати, що «чиста, фарфор колір шкіри” Незалежно від того, інформацію про кількість по догляду за шкірою, як і раніше жінки навряд чи отримати їх бажаним типом шкіри. Крім того, широкий доступ до даних, це не допомогло нам уникнути тих помилкою, яка приносить наші зусилля по догляду за шкірою, щоб кричати зупинці.

На щастя, це досить легко збільшити здоров’я і зовнішній вигляд шкіри за допомогою цих шести простих кроків:

1) очищення і пілінг шкіри
Ви не повинні використовувати занадто сильний вашого очищення і пілінгу продукту. Багато жінок вважають їх foamier очищуючий гель, тим краще це! На жаль, це якраз навпаки. М’які гелі чистки не буде створювати багато піни. Проте, елемент, що виробляє рясну піну ознака того, що продукт містить у собі сильні миючі засоби. Продукт може включати, лаурилсульфат натрію, який може видалити істотні ліпіди, що містяться в шкірі. Крім того, продукти можуть містити ізопрену, що можуть індукувати або збільшити кількість акне в шкірі. Цей інгредієнт може також викликати інші різні види дерматитів, пігментації, а також порушень раннього старіння шкіри.

Порадьте – Спробуйте очистити ваше обличчя з м’якою чищення продуктів містять жирні кислоти, які не позбавити шкіру її природні бар’єри шкіри. Є, ймовірно, будуть ті, які призначені для сухої або чутливої ​​шкіри типу. Регулярні мило може призвести до проблем зі шкірою. Більшість з них є шкідливими і його слід уникати. Правило великого пальця, тим менше хімічних речовин ви спостерігаєте в список інгредієнтів, тим щасливіше шкіри, ймовірно, буде.

2) неправильне використання пілінгу продукти
Це добре відомий незаперечний факт, що лущення шкіри покращує колір шкіри обличчя і структури. Це має ту перевагу незрівнянної омолоджуючий ефект і розгладжує невеликі зморшки. Жорсткої частини, що проходять через процес лущення шкіри є знаходження хороших з них використовувати.

Є всі види пілінгів і скрабів. Не всі є однаковими. Увага повинна дотримуватися завжди при використанні цих дітей продукції. В іншому випадку вони тільки зіпсувати шкіру, а не відтворення новий здоровий вигляд.
Найкращий вік, щоб почати використовувати пілінг продукт, коли ви опинитеся у вашому 30-х років. До цього віку, шкіра досить молодий, щоб справити так звану” сам пілінг ». У цьому віці він може легко видалити свій мертвих і старі клітини шкіри.
Останнім часом все більше і більше цих формул пілінг, вдень і вночі креми з’являтися в магазинах. Процес пілінгу в цих кремах надаються ферментів і отшелушивающих кислот. Ці форми роботи продукти м’які на вашій шкірі, ніж звичайні скраби і пілінги, але вони забезпечують ту ж функцію. За використання цих кремів не є добре. Якщо ви використовуєте ці види кремів вранці, і, крім того шкірка вашу шкіру в нічний час, то, отже, ви отримаєте зворотний ефект. Тонкий шар шкіри відбувається через новий процес буде травмований. Результат може бути грубою, нездорова шкіра.

3) Номери для регулярного використання кремів з ретиноїдами
Ретиноїди (представники медичних речовин, які містять вітамін А) на даний момент є єдиними компонентами, з науковими перевірені результати. Вони діють так, щоб запобігти утворенню зморшок, а також розгладження зморшок, які вже з’явилися в шкірі. Рекомендований вік для використання цих кремів становить 30 років. Рекомендується використання в нічний час перед сном або регулярне використання разів на день. Прямих сонячних променів на шкіру слід уникати при використанні крему.

4) Часті візити в салони краси
Так, ви не помилилися. Витрачати гроші на дорогі професійні процедури по догляду за шкірою не гарантує приголомшливого результату ви сподіваєтеся. Дуже часто косметолог не може розпізнати ваші конкретні потреби шкіри. Таким чином, косметичний догляд може призвести до акне, алергії і роблять шкіру ще суші. І легкого застосування в домашніх умовах, наприклад, маски може забезпечити кращий ефект, ніж деякі «хімічні» маски. Крім того, ваша шкіра піддаючись косметичних процедур неодноразово призведе до сухої і втомленою шкіри.

5) Номери регулярне використання сонцезахисного крему
Вони не тільки добре для пляжу. Сонцезахисний крем повинен використовуватися цілий рік. Сонце є ворогом номер один шкіри. Це завжди краще придбати зволожує, тонік, пудра, яка вже містить захист від сонця з індексом не менше 15 SPF. У літній час, ви повинні були б мати набагато більш високий SPF індексу.

6) Ви забудьте зняти макіяж, перш ніж спати?
Ви ніколи не повинні дозволяти собі лягати спати з макіяжем на. Незалежно від того, втомився вам трапиться бути, забувши зняти макіяж часто згубно для вашої шкіри. Навіть, залишивши тільки складати на один раз за ніч може принести вам проблеми зі шкірою яка займе кілька тижнів, щоб позбутися від. Я пропоную вам вимити обличчя і не тільки з водою, але з дуже ніжним очищуючий гель або крем.

7), нарешті,
Коли в останній раз, коли ви викинули минув крем, який ще не закінчилася? Так багато хто з нас продовжують використовувати креми, навіть якщо вони вже минули.
Це добре відомий факт, що пані вважають за краще купувати багато косметичних засобів, і вони не розлучаються з ними легко. Більшість кремів гарні тільки для одного до 2 років. Майте на увазі, що використання крему після закінчення терміну його дії можуть пошкодити вашу шкіру. Здібності крем для лікування шкіри вже не там, і це навіть може зробити негативний вплив на шкіру.