мати здорову шкіру голови для поліпшення волосся

Одним з найбільш важливих частин належного режиму догляду за волоссям, щоб мати належний догляд для шкіри голови. Це тому, що шкіра голови є те, що частина вашого тіла, який забезпечує все харчування для вашого волосся. Шкіра голови відіграє дуже важливу роль у правильному росту та здоров’я волосся. Якщо у всякому випадку ваша шкіра голови не отримує її необхідним харчуванням або пошкодженні будь-який шанс, то це ваше волосся, що відбувається, щоб бути остаточним страждальця. І, можливо, ви добре знаєте, як суворі, що це занадто провести погані дні волосся. Тому ваші голови повинні бути прийняті хороший догляд, так що ви можете уникнути пошкодження шкіри голови. А для цього ми представляємо вам в цій статті деякі поради, що стосуються вашого кращого режим догляду шкіри голови.

Для кращого догляду лікування шкіри голови вам потрібно знати властивості вашої шкіри голови. Щоб судити про те, ваша шкіра голови більш жирної або це сухе не мало важливо. Що стосується різних типів шкіри голови існують різні піклуючись лікування. Незалежно від вашого типу шкіри голови може бути, тут, у цій статті ми поговоримо про деякі основних порад по догляду за шкірі голови. Для кращого підтримувати шкіру голови, очевидно, що необхідно підтримувати дуже збалансована дієта надання всіх необхідних поживних речовин, що ваші голови і волосся потребує. Всі необхідних білків, вітамінів і мінералів також має бути присутнім в пропорційну кількість у вашому раціоні, якщо ви хочете здорової шкіри голови. Ви також повинні пам’ятати, що харчування ви надаєте ваші голови, хоча ваш раціон будуть направлені в ваше волосся. Таким чином доведено, що волосся стає його харчування від шкіри голови.

Тепер давайте повернемося до справи. Якщо ваша шкіра голови надто багато жирної або якщо він занадто сухий, і не дуже добре для здоров’я вашої шкіри голови. Занадто багато масла в шкіру голови робить його липким і пил і частинки бруду отримує дотримуватися його, а також формування шарів вони заважають правильній циркуляції шкіри голови. Тому регулярне миття є обов’язковим, якщо у вас жирна шкіра голови. Шампунь на кожен додатковий день може дуже допомогти в цьому питанні. Але якщо ваша шкіра голови суха, то ви повинні бути обережні, про прання. У цьому випадку вам слід уникати звичайним шампунем. Промивання один або два рази на тиждень буде достатньо для цього типу шкіри голови. Це тому, що шампунь змиває ефірні масла для волосся і шкіри голови, а також додаткову нафту і робить шкіру голови сухішою.

Якщо є сухої шкіри голови уникнути надмірної сушіння шкіри голови якомога більше. Сушка феном в такому випадку має бути суворо заборонено. Ви повинні також спробувати мити волосся в теплій воді у вигляді гарячої води сприяє суха шкіра голови. Крім того пральна ви повинні також відлущує шкіру голови за допомогою ніжний скраб, так що мертві клітини шкіри голови, можливо, не утворюють шари, на ваших волоссі. Разом з тим належне зволожуючий також має важливе значення для шкіри голови. Завжди використовуйте хороший зволожуючий крем і той, який підходить вам для зволоження шкіри голови. У той час як миття волосся ви повинні також помасажуйте шкіру голови круговими рухами. Це сприяє правильному приплив крові до шкіри голови, заспокоює нерви, розслаблює м’язи і тримає шкіру голови гнучким.