знежирені продукти все ще може бути з високим вмістом калорій

Знежирений це не те ж саме, що і без калорій. Навіть не близько. Знежирені продукти, як правило, завантажені всі види штучних речей, які роблять їх багатими калорій, що те, що ви хочете, щоб уникнути більше, ніж жир. Просто тому, що щось з низьким вмістом жирів не означає, що ви можете з’їсти стільки про нього, як вам подобається.

Візьмемо, наприклад, зернові мюслі. 1/2 чашки регулярні зернові мюслі має приблизно 250 калорій, але така ж кількість нежирного зернові мюслі має близько 210 калорій. Це не суттєва різниця, але багато людей думають, що знежирені версії можна вживати з необачно енергією. Все, що варто зробити, це стріляти споживання калорій через дах, підриваючи ваших цілей у фітнесі. Порівняння стає ще більш очевидним з арахісовим маслом, де дві столові ложки знежиреного і регулярні арахісове масло обидва містять приблизно 190 калорій.

Знежирені продукти також, як правило, дефіцит необхідних вітамінів і мінералів, а процесів очищення, які видаляють жир також, як правило, щоб видалити ті життєво важливі поживні речовини. Жиророзчинні вітаміни, такі як вітамін Е, як правило, серйозно не вистачає знежирені продукти, що сприяє велика кількість знежирених дієт їх падіння нижче рекомендованої добової дози вітаміну Е.

У той час як знежирені продукти може бути краще для вас з точки зору вміст насичених жирів, важливо пам’ятати, що насичені жири і калорії не єдині речі, які впливають на ваше харчування. Як і в будь-якому фітнес-орієнтованих дієту, ви повинні переконатися, що ваш вітамінів і мінеральних споживання є адекватною, простий, просто приймати полівітаміни, яка включає ваш необхідного споживання на важливих поживних речовин.