домашні рецепти тонер шкіри, щоб отримати свіжий і природний блиск

Для різних типів шкіри, шкіри тонер може бути дуже корисним і ефективним. Тонер шкіри є дуже важливим для кожної людини, оскільки це допоможе вам поліпшити кровообіг поверхні шкіри, а також забезпечує світіння, яке пов’язане з гарним здоров’ям. Шкіра тонер можна легко приготувати в домашніх умовах. Гарна шкіра тонера сік помідора.

Фактом є те, що ні тонер, освіжувачі і в’яжучі засоби не в змозі, щоб закрити пори. Жоден з косметичних продуктів не має функцію для зміни фактичного розміру пір. Після використання цих косметичних продуктів, ми можемо відчувати легке роздратування шкіри. У зв’язку з цим виникає набряк в шкіру і пори виглядають менш помітними.

Тонування шкіри може бути легко і ефективно зробити за допомогою домашнього тонера. Різні типи шкіри вимагають різного лікування шкірних тонера.

Шкіра тонер для нормальної шкіри

Рожева Вода Тонер – Для нормальної шкіри існує ефективний тонер, який відомий як рожева вода тонера. Для цього тонера, ви можете використовувати половину столової ложки квасцов і 50 г рожевої води, а також 100 г гліцерину. Змішайте всі ці інгредієнти і зберігайте його в холодильнику перед використанням.

Огірки тонера – Для нормальної шкіри це освіжаючий тонер. Ви можете нарізати свіжий огірок в невеликих розмірах і змішувати в міксері його з півсклянки йогурту. Нанесіть цю суміш на обличчя на 5-10 хвилин і змити. Залишилася суміш можна зберігати в холодильнику для подальшого використання.

Тонер шкіри для сухої шкіри

Монетний двір тонера – Для сухої шкіри м’яти тонера є дуже ефективним. Візьміть дві жмені листя м’яти і варити в 100 г води. Розвести цю екстракт м’яти у воді. Ви можете взяти дві краплі його в чашку дистильованої води і додати половину чайної ложки квасцов в ньому. Застосуйте цей тонер ватою. Цей тонер досить освіжаючий.

Тонер шкіри для жирної шкіри

Алкоголь і галун тонер – Для його приготування приймати одну чайну ложку спирту, 100 г дистильованої води на додаток до половину чайної ложки квасцов. Підготувати тонізуючу рішення шляхом змішування цих інгредієнтів. Ви можете зберігати цю суміш протягом тривалого часу в холодильнику.

Мед та яйця тонера – Збийте одне яйце, поки вона не загусне, додати і збийте однієї чайної ложки меду. У цій суміші, нарешті, додати 1 чайну ложку лимонного соку. Застосуйте цей тонер на вашому обличчі.