довге волосся – як зберегти його універсальним і постійно мінливих

Довго зачіска жарко, і саме тому багато жінок вважають за краще носити тривалий, сипучі коси, а не популярні стилі коротких дня. Але довге волосся також може стати нудно. Справді, нудьга причина номер один, чому жінки втомлюються їх довго зачіска і вирішили спробувати інший, більш короткий стилі.

Справа в тому, однак, що є нескінченний варіантів, коли мова доходить до моделювання тривалих локони. Ви просто повинні знати, коли і як змінити його небагато, щоб зберегти ваші довго зачіска свіжа, стильний і відповідний сучасним вимогам. Так, це може зайняти трохи практики на початку, але в найближчі два тижні ви зможете швидко вийде захоплюючий новий зовнішній вигляд за допомогою декількох простих трюків.

Прямі і гладкі довгі зачіски

Хорошим керамічної заліза випрямлення, такі як залізо Седу квартира може допомогти вам досягти гладкими, шовковистим і блискучим коси всього за кілька хвилин. Незалежно від того, яку текстуру довгого волосся у вас є, навіть якщо це природно ротор і нечіткими, ви можете змінити свою зачіску довжиною в одну мить з плоским праскою. Уявіть собі можливість випрямити волосся менш ніж за 10 хвилин.

Весь фокус у тому, щоб досягнення гладкою довге волосся в інструменти і продукти, які ви використовуєте. Що вам потрібно, це високоякісні керамічні заліза, блиск продукту та Лак для волосся. Просто нанесіть блиск товар в сухому довге волосся і плавно запустити праскою через ваші волосся від коренів до кінчиків, використовуючи близько ½ “розділів. Керамічні заліза увіллє вологи і блиску в вашу довго зачіска залишивши вас з здоровими, блискучими Замки, які будуть предметом заздрості кожному зустрічному. Завершіть свій довго зачіска з трохи Лак для волосся, і ви чудово підготовлені до вашого дня.

Текстуровані і фігурними довгі зачіски

Якщо ваші довге волосся вже має деякий Скручування або хвилі, ви можете зробити це стиль з дуже невеликим зусиллям. Все, що вам потрібно зробити, це використовувати трохи гелю і роздавите вашої ротор на місце з розсіяним сушарки удару. Як тільки ви це зробите, просто бризкати ваші довгі зачіски з додатковою утримання стиль бризкати.

Якщо ви були благословенні покер пряме волосся, ви можете добитися того ж погляду з термобигуди або трубки роликами. Весь фокус у тому, щоб зробити цей довгий погляд зачіска природним є в продуктах, які ви використовуєте, і як ви їх використовуєте. Обов’язково використовуйте хорошу якість і бризкати Лак для волосся. Використовуйте спрей для обробки спрей ваші довге волосся до і після ви викинули його, і використовувати бризкати, щоб додати блиску і закінчити свій стиль. Застосовуючи бризкати вашому довго зачіска і акуратно працює пальці через згорнувшись замки, можна домогтися природного вигляду з великою кількістю блиску.

Updos і довго зачіска

Легкий спосіб змінити ваші довгі зачіски, щоб носити його. Ні, я не кажу хвіст ось дівчини. Це може зайняти трохи творчості, але з невеликою практикою ви можете мати свою довго зачіска помітний в екзотичний стиль, який займає всього кілька секунд, щоб досягти. Французька повороти завжди класичний, як і булочка варіацій і витягнув через-хвостика.

Тепер, коли у вас є кілька різних ідей про те, як змінити свій стиль довге волосся, прийшов час для вас на практиці. Удачи. І пам’ятайте, що довго зачіска ніколи не повинен бути нудним і передбачуваним, коли у вас є всі ці варіанти.