волосся інструменти з турмаліном іонна технологія

Багато випрямлення волосся і перукарні фанатики не в повній мірі обізнані про великих переваги використання плоского заліза з турмаліном іонними властивостями. Sedu зачіски дуже популярна тенденція в ці дні, і основним чинником отримання цього модного виду використовує волосся інструмент, який використовує цю конкретну технологію: турмалін.

Наданий Седу не єдиний бренд волосся інструменти там, що використовує цю технологію, за мого особистого досвіду, вони виробляють робить кращі продукти там, які доступні для покупки повсякденних споживачів, а не тільки професіонали салону.

Турмалін є фактично напівдорогоцінного каміння, яка складається в основному з кристалів силікату мінералу. Він добре відомий своїми іонними властивостями. Цей коштовний камінь дробиться і ускладнюється в керамічних пластин випрямляча волосся. Коли волосся випрямляч нагрівається і готовий до роботи, керамічні пластини потім випромінювати негативні іони з турмаліну.

Негативні іони, що дозволяє вашому волоссю бути стилізована. Також згладити ваше волосся і запобігання статичного максимально прямолінійності і шовковистість.
Турмалін технологія була дублюються назви багатьох брендів, а також багато загальні бренди волосся інструментів. З особистого досвіду, я можу чесно сказати, що загальні бренди не виконують, а також, і не так довго, як випливає з назви брендів там.

інші плоскі брендів заліза

Щоб не здатися занадто упередження Седу, інших порівнянних брендів включають Соліан, T3, і GHD.

Плоске залізо Соліан є трохи важче, ніж Седу, але багато з них, здавалося, щоб подивитися, як ці два поруч рівних.

T3 є надійним і авторитетним брендом в перукарнях на деякий час тепер. T3 продукти використовуються мої особисті стиліст і працюють дуже добре. Тим не менш, вони дорогі.

Я бачив GHD використовуються знаменитості перукарів на телебаченні. Хоча я не можу поручитися за нього особисто, GHD повинні мати певний сенс, якщо вони використовуються цими відомих перукарів.

що необхідно враховувати при виборі випрямляч волосся

Якщо ви знаходитесь в середині вирішити, який випрямляч волосся вибрати, я рекомендую вибрати назву бренду, який має керамічні, турмалін, і іонної технології. Випрямлячі волосся, що містять ці властивості будуть дуже сприяти велику зачіску.