виходить на глобальний рівень для пластичної хірургії

Вартість порівняння між хірургічних процедур, виконаних у Сполучених Штатах і Об’єднаному Королівстві з тими, що можна знайти в Бразилії, Африки, Аргентини і Таїланду виявляються більш привабливими для молодих, і старих, коли мова заходить про вибір косметичної хірургії.

Якщо ви шукаєте, щоб змінити ніс або подбати про те, підтяжки обличчя і ніхто не знає, що ви до, подорожі для косметичної хірургії знаходиться на підйомі. За даними Американського товариства пластичних хірургів, тенденції для подорожей для косметичних і реконструктивних операцій пластичної хірургії знаходяться на підйомі. У першу п’ятірку косметичних процедур, що виконуються в Сполучених Штатах і в усьому світі сьогодні є:

• Збільшення грудей

• ліпосакція

• зміна форми носа

• Пластика століття

• Пластика живота

Більше ніж $ 12 млрд було витрачено на косметичні процедури з 2000 року по 2007 рік в одних тільки Сполучених Штатах, майже 60%-ве збільшення всього на шість років. Від підтяжки обличчя до грудей ліфти на ін’єкції ботокса і відновлювальні процедури, косметичної промисловості хірургії знаходиться на підйомі, з цінниками, щоб відповідати.

Більшість косметичних хірургічних процедур у Сполучених Штатах, не охоплених медичним або медичного страхування. Якщо косметичні пластичні операції або процедури не потрібні через травму і травми, вони вважаються виборні процедури і повинні бути оплачені через індивідуальні витрати за свій рахунок.

Збільшення грудей в США може запустити $ 8000 в порівнянні з менш ніж $ 4000 в Індії стягується, а стягується $ 3000 в Коста-Ріці.

Ліпосакція в США може коштувати $ 13 500, у порівнянні з $ 2,700 стягується в Болівії, або $ 4800 в Індії стягується.

Підтяжка обличчя може коштувати $ 15 000 в Сполучених Штатах. Facelift процедур, що виконуються в Коста-Ріці може коштувати трохи менше $ 3000, і близько $ 4500 в Індії.

Такі країни, як Південна Африка, Таїланд і Гонконг, а також Індія нарощують свої глобальні рекламні кампанії в порівняльних цінах хірургічного медичного туризму приносить більше відвідувачів із США і Великобританії, ніж будь-коли раніше.

Однак, є багато речей, які глобальних мандрівників потрібно знати про медичний туризм. Наскільки це безпечно? Може медичних установ в екзотичних місцях в Таїланді, Сінгапурі, Бразилії та пропонують безпечні і порівнянних рівнів кваліфікації в косметичних хірургічних процедур і підготовки? Відповідь: так.

Американське суспільство пластичних хірургів про те, що будь-які глобальні мандрівників, які шукають косметичних хірургічних процедур за кордоном використання знань і навичок та сертифікації лікарів вони розглядають. Деякі інтернет-послуги доступні як ресурси, в тому числі член ASPS Хірург за кордоном Програми і сайти, як розділах Placidway.com посиланням, яка профілем кількома лікарями і об’єктів по всьому світу.

Люди повинні розуміти, що медичні стандарти кваліфікації можуть відрізнятися від тих, у Сполучених Штатах, але все більше число лікарів, які практикують за межами Сполучених Штатів і Великобританії настільні сертифікована Американським радою з пластичної хірургії або Королівський коледж лікарів і хірургів Канади .

Привабливими цінами і екзотичних місцях об’єднати найкраще з призначення канікул з доступного фінансування для широкого спектру косметичних хірургічних процедур. У всіх випадках, Американського товариства пластичних хірургів закликає пацієнтів для дослідження косметичної процедури вони мають намір пройти, але розташування, а також кваліфікація лікарів і персоналу для задоволення потреб в ході консультацій, процедур і періоди відновлення після операції. Placidway.com є одним з тих ділянках, де пацієнти можуть досліджувати на кращих косметичних хірургів по всьому світу.

Наступні питання можуть (і повинні) бути задані будь-якої пластикової або косметичного хірурга:

* Ви ASPS (Американське суспільство пластичних хірургів) користувача?
* Має Американським радою з пластичної хірургії або інший міжнародний пораду асоціація сертифікованих вас?
* У вас є право працювати в стаціонарі?
* Скільки процедур такого типу ви виконували?
* Чи є хірургічне об’єкт акредитований?

У той час як витрати є основним пунктом продажу в розвивається області косметичної хірургії туризму, і пацієнти в змозі об’єднати вартості хірургічних пакети пакети канікул для менше, ніж вартість хірургічної процедури, в Сполучених Штатах, пацієнти повинні приймати здорового глузду підхід при пошуку послуг будь-якій позиції, будь то вдома чи за кордоном-Placidway.com