Як зменшити набряк герпес – домашні засоби, як зменшити набряк герпес

Хто-небудь знає, як зменшити набряк герпес? У мене є один губу і тепер мої губи все опухлі. Я намагався льоду, але це не працює. Інакше як би я приношу пухлина вниз? Домашні засоби ласка LOL не смешно продукти, які я мав би купити в аптеці

Якщо ви хочете знати, як зменшити набряк герпес, то ви можете спробувати ці:

Коли починається поколювання, спробуйте потерти сік з рослини алое на уражену ділянку, якщо ви подорожуєте, візьміть пляшку гелю алое з вами про всяк випадок біль починається. Це засіб особливо ефективно при використанні в самому першій ознаці герпес, але і зупинити його пізніше, також, і почнеться процес одужання негайно і забезпечити болить від “квітучий”.

Ви також можете скласти пасту кукурудзяного крохмалю і води. Застосуйте це до хворого, і це допоможе зменшити набряк і допомогти з болем. Використовуйте вазелін на хворе. Це допоможе запобігти його від висихання і стає все більш роздратованим.

Уникайте поміщати продукти харчування (крім кукурудзяного крохмалю) на хворе чи область навколо нього. Це підвищує ризик зараження болить. Переконайтеся в тому, щоб обполоснути ваші губи від після їжі, щоб запобігти харчові від попадання у болить.

Також не ставити спиртом, перекисом або аналогічні продукти на хворе-це сильно буде горіти, коли ви намагаєтеся використовувати їх, а також може перешкоджати процесу загоєння, приймаючи болить більше часу, щоб залікувати.

Також для Як зменшити набряк герпес Ви також можете використовувати ватяний тампон застосовувати спирт. Я ніколи не чув про речі, вершкове масло або виноградних кісточок, алое віра, куркуму, вазелін або кукурудзяного крохмалю матеріал раніше. Це, як мені здається, що ті ще більше дратують болить.

Отримання болить вологою і нанесення вологи тільки здається, щоб зробити його ще гірше, у той час як алкоголь сушить її. Прийнятий внутрішньо, вітамін С, Goldenseal, Echinasea, L-лізин, вітаміни і усі попереджувальні, щоб прискорити загоєння. Напій з соломки і після того як вона пішла, отримати нову зубну щітку, щоб запобігти повторному зараженню самостійно. Те ж саме стосується будь-якого макіяжу нанесеним на неї.

Завжди мийте руки після роботи з герпес – вона може поширитися інфекції ока та інших областях, якщо ви цього не зробите, і ніякої плутаєшся. Це Вірус герпесу (симплекс 1), тому, як тільки ви його отримаєте, тим більше шансів він повернеться знову.